Basınla ‘tekerlekli sandalye’ empati maçı

22 Mart 2013 Cuma | 12:10
Basınla ‘tekerlekli sandalye’ empati maçı
Kıbrıs Town Houses

Kuzey Kıbrıs Turkcell Tekerlekli Basketbol Takımı ile medya dünyasının tanıdık yüzleri, empati maçında buluştu

Gazeteciler, tekerlekli sandalyelere oturdu, sporcular ile hem zorlu, hem de keyifli bir maçta ter döktü

Gazeteciler “Tekerlekli Sandalye Basketbol” deneyimini, sporumuzu ada dışına taşıyan başarılı takımımız Kuzey Kıbrıs Turkcell Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı ile yaşadı.
Kuzey Kıbrıs Turkcell Kurumsal İletişim Bölümü tarafından “engelsiz yaşam empati maçı” düzenlendi.
Bu önemli spor organizasyonunda Kıbrıs Türk basınından değerli isimleri ile Kuzey Kıbrıs Turkcell Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı karma olarak maç yaptı.
Lefkoşa Atatürk Spor Salonu’ndaki maça kimi gazetelerin genel yayın yönetmenleri, köşe yazarları, program yapımcılar, spor yazarları ve çok sayıda gazeteci katıldı.
Kuzey Kıbrıs Turkcell Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı oyuncuları ile karma oynanan maçta, gazeteciler hem zorlandı, hem de keyifli anlar yaşadı.
İspanya’da Nisan ayında oynanacak Euro Challenge kupası öncesi Kuzey Kıbrıs Turkcell Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı oyuncularını motive etmek amacıyla düzenlenen anı maçı sonunda her iki takım sporcuları da olayı tatlı yiyerek ve sohbetler ederek kutladı.
Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü Aybars Karaatmaca da maç sonunda, hem sporcuları hem de gazetecileri kutlayarak, onlarla sohbet etti.
“Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol” Ligi’ndeki mücadelesini sürdüren takımımız;  Almanya’daki Avrupa Kupası’nın ardından Nisan ayında İspanya’ya gidecek. Takımımız önümüzdeki hafta sonu da Antalya ile maç yapacak.