Başay Çağan için nabız yokladı - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cuma, Mayıs 24, 2024
Spor

Başay Çağan için nabız yokladı

Başay Çağan için nabız yokladı

Küçük Kaymaklı Teknik Direktörü Enver Sedat ve ekibinin görüşü doğrultusunda Kaymaklı yönetimi Çağan Çerkez’i satmaya karar verdi. Pazartesi gecesi karar alındı, dün Çağan’a tebliğ edildi, önce Çağan, Çetinkaya ile görüştü sonra Çetinkaya yöneticisi Erhan Başay dün gece Savaş Atakan ile görüştü

Kaymaklı yöneticisi Savaş Atakan savunma ve sol kanatta oynayan Çağan için Çetinkaya’dan transfer görüşmesi talebi geldiğini ve Erhan Başay ile görüştüğünü söylerken, Çetinkaya başkan ve bazı yöneticilerin transfer görüşmesinden haberleri olmadığı ifade edildi. Erhan Başay’ın transfer için Kaymaklı’ya bugün cevap vereceği öğrenildi


Ahmet ÖZSOY

Futbolda Süper Lig’in iki güçlü takımı dün transferde sıcak saatler yaşadı. Küçük Kaymaklı tecrübeli oyuncusu Çağan Çerkez ile yollarını ayırdı ve Çetinkaya Çağan’ı transfer etmek için Kaymaklı ile görüşme talebinde bulundu.

Küçük Kaymaklı ile Çağan Çerkez’in arası pazartesi gecesi açıldı. Geçtiğimiz hafta Çağan ile ilgili anlaşmazlığın kamuoyunda duyulmasının ardından yeşil-siyahlı yönetim sıkıntının devam etmesi üzerine, teknik heyetin raporu doğrultusunda futbolcu ile yollarını ayırma kararı verdi.
Küçük Kaymaklı Yönetimi Ali Başman başkanlığında pazartesi gecesi teknik heyetin raporu doğrultusunda Çağan Çerkez ile yolların ayrılmasına karar verirken Çağan’a kararı ilk bildiren kulüp başkanı Ali Başman oldu. Ve dün transferde tek yetkili isim Savaş Atakan futbolcu ile görüştü. Çağan’a kararı yineleyen Atakan futbolcuya kendine takım bulmasını istedi. Çağan da görüşme yapmak için izni alınca ilk olarak Çetinkaya ile irtibata geçti ve Çetinkaya ile anlaştı. Çetinkaya yöneticisi Erhan Başay da Küçük Kaymaklı yönetiminden Çağan’ın transferi için görüşme talep etti.
1 günde gerçekleşen bu gelişme dün gece geç saatlerde sürdü. Çetinkayalı yöneticiler dün gece olağan toplantılarını gerçekleştirirken Erhan Başay da Çağan Çerkez için Kaymaklı yöneticisi Savaş Atakan ile görüştü.
Yapılan görüşmenin ardından Savaş Atakan, Erhan Başay ile transfer şartlarını konuştuklarını ve kendilerine bu transfer için cevaplarını ileteceğini belirttiğini söylerken telefonla ulaşılan kulüp başkanı ve bazı yöneticilerin transferin gündemlerinde olmadığını ifade ettiler.

 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar