Başarılılar taçlandırıldı - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
FutbolSpor

Başarılılar taçlandırıldı

Havadis Gazetesi Spor Servisi ile Atakom Limited iş birliğinde verilen, Futbol K-Pet Süper Lig’de haftanın başarılıları ödüllerinin 7’ncisi dün sahiplerini buldu

PLAKET VE 200’ER TL ÖDÜL: K-Pet Süper Lig’de 7’nci haftanın başarılıları, Mağusa Türk Gücü Teknik Direktörü Ali Oraloğlu, Yenicami futbolcusu Hasan Celil Evren ve Küçük Kaymaklı-Baf Ülkü Yurdu maçının orta hakemi Fehim Dayı belirlenmişti. Haftanın başarılılarına 200 TL’lik nakit para ödülü ve plaketleri, dün Havadis Gazetesi’nde düzenlenen törenle verildi


 

Havadis Gazetesi Spor Servisi ile Atakom Limited iş birliğinde verilen “futbolda haftanın başarılıları” ödüllerinin altıncısı dün sahiplerine takdim edildi.

K-Pet Süper Lig’de haftanın başarılı teknik adamı, futbolcusu ve hakemine Havadis ve Atakom işbirliğinde 200’er TL nakit para ve plaket takdim ediliyor.

Ligin 7’nci haftasında Gönyeli’ye konuk olan Mağusa Türk Gücü takımı özellikle karşılaşmanın ikinci devresinde bulduğu 6 golle sahadan 7-1 galip ayrılmayı bilmişti. Bu maçta büyük bir başarı sergileyen teknik direktör Ali Oraloğlu da gazetemiz Havadis tarafından haftanın başarılı teknik direktörü seçildi.

 

Süper Lig’de 7. haftanın en çok konuşulan Yenicami’nin genç forveti Hasan Celil Evren henüz 20 yaşında olmasına rağmen, 6-3 Yenicami galibiyetiyle sonlanan Gençlik Gücü karşılaşmasında 3 gol atıp hat-trick yapmayı başardı. Yabancı forvetlerin gol krallığını domine ettiği ligimizde Hasan Celil Evren bu başarısından dolayı haftanın futbolcusu seçildi.

K-Pet Süper Lig’in 7. haftasında, Baf Ülkü Yurdu’nun Küçük Kaymaklı’ya konuk olduğu zorlu karşılaşmada deplasmanda 2-1 kazanmayı bilen Baf Ülkü Yurdu Lefkoşa’da ikinci deplasman galibiyetini alarak alt sıralardan kopma başarısı gösterdi. Tansiyonu yüksek bu zorlu karşılaşmada düdük çalan Fehim Dayı da haftanın hakemi seçildi.

7’nci haftanın başarılı teknik adamı, futbolcusu ve hakemine, ödüllerin yanında 200 TL’lik nakit paraları dün Havadis Gazetesi’nde düzenlenen törenle verildi.

 

Törende haftanın futbolcusu seçilen Yenicami futbolcusu Hasan Celil Evren’e ödülünü Havadis Gazetesi spor yazarlarından Fevzi Beyar verdi.

Haftanın teknik direktörü belirlenen Mağusa Türk Gücü Teknik Direktörü Ali Oraloğlu’na ise ödülünü yine spor yazarlarımızdan Metin Delideniz takdim etti.

Haftanın hakemi seçilen Fehim Dayı ise plaket ve para ödülünü KTFF MHK Üyesi ve Eğitmen Savaş Tilki’nin elinden aldı.

Havadis Gazetesi Spor ve Magazin Müdürü Mustafa Özsoy’un da hazır bulunduğu ödül töreni sonunda konuklar birlikte hatıra fotoğrafı çekerek anı ölümsüzleştirdiler.

 

 

Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar