Diğer SporlarSpor

Başarılılar ödüllendirildi


Futbolda sezonun şampiyonları, başarı gösteren futbolcular ve hakemlere Kanal T tarafından özel ödüller verildi

Futbolda geride kalan sezonda başarılı olanlar Kanal T tarafından ödüllendirildi. Lefkoşa Merit Otel’de düzenlenen görkemli törende Kanal T Spor Servisi tarafından belirlenen başarılılara ödülleri takdim edildi.

  1. Cumhurbaşkanı Dr. Derviş Eroğlu, Kanal T Kurucusu ve UBP Milletvekili Ersin Tatar, KTSYD Başkanı Çelen Oben, Hakemler Derneği Başkanı Niyazi Nizam, MHK Başkanı Sadık Özbilgehan, bir çok kulüp başkanı, spor yazarı, eski futbolcular, hakemler ve yöneticilerin katıldığı gece büyük ilgi gördü.

Kanal T Spor haberleri okuyan Necati Özsoy’un sunduğu gecede Kanal T Spor Sorumlusu, program yapımcısı İbrahim Özsoy tarafından açılış konuşması yapıldı. Daha sonra Ersin Tatar ve Derviş Eroğlu da birer konuşma yaparken, gecenin düzenlenmesinde emeği geçenleri ve ödül alacak herkesi kutladılar.

Gecede geçtiğimiz sezonun Süper Kupa şampiyonu olan, bu sezon şampiyon olan ve kupa kazanan, bir üst lige terfi eden ve centilmen olan takımlar yanında, başarılı olan teknik adam, hakem ve futbolculara da özel ödüller takdim edildi.

Ayrıca Süper Lig takımlarında forma giyen ve gelecek vaad eden genç futbolculara da plaketler verildi. Ödül alan genç yetenekler aileleri ile törene katılırken heyecanları dikkatlerden kaçmadı.

Gecede Kanal T müzik kalite ekibi de sahne aldı. Kemal Altunç’un katkıları ile TRT Ses Sanatçısı Semra Türel, Beyaz Kelebekler Sanatçısı Semra İleten geceye güzel şarkıları ile renk kattılar.Kanal T ödül Kanal T ödül

 Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı