Diğer SporlarSpor

Başarılılar ödüllendirildi

Havadis Gazetesi Spor Servisi ile İpekay Ltd. iş birliğinde K-Pet Süper Lig’de haftanın başarılı teknik adamı, futbolcusu ve hakemi ödüllendirilmeye devam ediyor

 

  1. HAFTA ÖDÜLLERİ VERİLDİ:

Süper Lig’de 3. haftanın başarılıları olarak belirlenen Yenicami Teknik Direktörü Sedat Devecioğlu, Türk Ocağı futbolcusu Ertaç Taşkıran ve hakem Kerem Eran, GlaxoSmithKline (GSK) firmasına ait Breathe Right ödüllerini dün İpekay Ltd’de düzenlenen törenle aldı

 

????????????????????????????????????

 

Havadis Gazetesi Spor Servisi ile İpekay Ltd. iş birliğinde her hafta gerçekleşecek organizasyonla, K-Pet Süper Lig’de haftanın başarılı teknik adamı, futbolcusu ve hakemi ödüllendiriliyor.

Süper Lig’de 5. Haftanın kapanış maçında konuk ettiği Doğan Türk Birliği’ni 2-1 yenerek üst üste 4. maçını kazanan tek takım olarak zirvenin de sahibi olan Yenicami’nin genç teknik direktörü Sedat Devecioğlu haftanın teknik adamı olarak belirlendi.

Haftanın açılış maçında ise Türk Ocağı’nın konuk ettiği Dumlupınar’ı 4-0 yendiği mücadelede takımının tüm gollerini kaydeden golcü futbolcu Ertaç Taşkıran haftanın futbolcusu seçildi.

Haftanın hakemi ödülüne ise Türk Ocağı-Dumlupınar mücadelesindeki doğru kararları ve başarılı yönetimiyle Kerem Eran layık görüldü.

  1. haftanın başarılı teknik adamı, futbolcusu ve hakemi, GlaxoSmithKline (GSK) firmasına ait Breathe Right ödüllerini dün İpekay Ltd’de düzenlenen törenle aldı.

Törende, haftanın teknik adamı olan Yenicami Teknik Direktörü Sedat Devecioğlu’na ödülünü İpekay Ltd. Ticaret ve Pazarlama Müdürü Ayten Erdinç, haftanın futbolcusu seçilen Türk Ocağı oyuncusu Ertaç Taşkıran’a ödülünü İpekay Ltd. Direktörü Mehmet Özler ve haftanın hakemi Kerem Eran’a ise ödülünü Havadis Gazetesi Spor ve Magazin Müdürü Mustafa Özsoy takdim etti.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı