Spor

Başarılılar ödüllendirildi12. HAFTA ÖDÜLLERİ VERİLDİ:
Süper Lig’de 12. haftanın başarılıları olarak belirlenen Gençler Birliği Teknik Direktörü Hasan Topaloğlu, Binatlı futbolcusu Kemal Uçaner ve hakem Kerem Eran, GlaxoSmithKline (GSK) firmasına ait Breathe Right ödüllerini dün İpekay Ltd’de düzenlenen törenle aldıHavadis Gazetesi Spor Servisi ile İpekay Ltd. işbirliğinde her hafta gerçekleşen organizasyonla, K-Pet Süper Lig’de haftanın başarılı teknik adamı, futbolcusu ve hakemi ödüllendirilmeye devam ediyor.
12. haftada üst sıraları yakından ilgilendiren karşılaşmada sahasındakonuk ettiği GAÜ Çetinkaya’yı 5-3’lük skorla mağlup ederek puan tablosunda rakibinin üzerine çıkan Gençler Birliği’nde teknik direktör Hasan Topaloğlu haftanın teknik adamı olarak belirlendi.

Haftanın kritik karşılaşmasında Binatlı deplasmanda Küçük Kaymaklı’yı 2-1 mağlup ederken takımına 3 puanı getiren ve yenilgisiz liderliği sürdürmesinde büyük pay sahibi olan Kemal Uçaner haftanın futbolcusu oldu.


Cihangir’in sahasında Doğan Türk Birliği’ni 3-1 yendiği karşılaşmadaki başarılı yönetimi ile Kerem Eran ise haftanın hakemi ödülüne layık görüldü.
12. haftanın başarılı teknik adamı, futbolcusu ve hakemi GlaxoSmithKline (GSK) firmasına ait Breathe Right ödüllerini dün İpekay Ltd’de düzenlenen törenle aldı.
Haftanın teknik adamı olarak belirlenen Gençler Birliği Teknik Direktörü Hasan Topaloğlu’na ödülünü İpekay Ltd. Genel Direktörü Mehmet Özler verirken haftanın futbolcusu seçilen Binatlı oyuncusu Kemal Uçaner’e ise ödülünü Havadis Gazetesi Spor ve Magazin Müdürü Mustafa Özsoy takdim etti.
Haftanın hakemi olan Mehmet Sezener de ödülünü İpekay Ltd. Ticaret ve Pazarlama Müdür Yardımcısı Ayşe Erdağ’dan aldı.

Başa dön tuşu