Başarılılar ödüllendirildi - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Spor

Başarılılar ödüllendirildi

Havadis Gazetesi Spor Servisi’nin Atakom Limited’in katkılarıyla verdiği ‘K-Pet Süper Futbol Lig Haftanın Başarılıları Ödülleri’ sahiplerini buldu

 


PLAKET VE 200’ER TL ÖDÜL: K-Pet Süper Lig’de 20’inci haftanın başarılıları Türk Ocağı Teknik Direktörü Ahmet Dedekorkut, Türk Ocağı futbolcusu İlker İnceler ve Binatlı-Lefke maçının orta hakemi Serhan Şimşek olarak belirlenmişti. Haftanın başarılılarına 200 TL’lik nakit para ödülü ve plaketleri, dün, Havadis Gazetesi’nde düzenlenen törende verildi

 

Havadis Gazetesi Spor Servisi ile Atakom Limited iş birliğinde verilen “futbolda haftanın başarılıları” organizasyonun 20.’si dün gerçekleştirildi.

K-Pet Süper Lig’de haftanın başarılı teknik adamı, futbolcusu ve hakemine, Havadis Gazetesi’nde düzenlenen törende 200’er TL nakit para ve plaket verildi.
Törende haftanın futbolcusu seçilen Türk Ocağı’ndan İlker İnceler’e ödülünü Havadis Gazetesi Spor Müdürü Ahmet Özsoy takdim etti.

 

Haftanın teknik adamı olarak belirlenen Türk Ocağı Teknik Direktörü Ahmet Dedekorkut’a ödülünü Milli Takım’ın eski teknik direktörlerinden Turgay Kara verdi.
Haftanın hakemi seçilen Serhan Şimşek ise plaket ve para ödülünü MHK Başkanvekili Derviş Atakan’ın elinden aldı.

Ligin 20. haftasında son 6 maçı da kazanan Merit Alsancak Yeşilova, konuk olduğu Türk Ocağı’na 3-1 mağlup oldu ve galibiyet serisini sürdüremedi. Ocak aldığı 3 puanla ligde yeniden ikincilik koltuğuna oturdu.

Türk Ocağı Teknik Direktörü Ahmet Dedekorkut oyuna müdahaleleriyle galibiyette önemli rol oynayarak haftanın en başarılı teknik adamı olarak belirlendi.
Süper Lig’de 20’inci haftada alt sıralardan kurtulma mücadelesindeki Binatlı, orta sıralarda yer alan Lefke’yi konuk etti. Bu zorlu mücadelede Lefke sahadan 2-0 galip ayrılırken 8.sıraya çıktı.

Binatlı ise play out hattında kaldı. Altı sarı kartın çıktığı bu zorlu mücadelede başarılı bir yönetim sergileyen orta hakem Serhan Şimşek haftanın hakemi olarak belirlendi.
20. haftada Türk Ocağı’nın Merit Alsancak Yeşilova’yı 3-1 mağlup ettiği mücadelede İlker İnceler oyundaki performansı ile takımının 3 puanı almasında etkili oldu. Başarılı futbolcu İlker İnceler haftanın futbolcusu oldu.

Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar