Kıbrıs

Limasol Bankası Mağusa Elit Şubesi yeni yerinde hizmete hazır


Ülkemizin köklü kurumlarından Limasol Bankası yeni ve modern binasına taşıdığı Mağusa Elit Şubesinin açılışını görkemli bir törenle gerçekleştirdi.

İhtişamlı, modern binasında kişiye özel Ticari ve Bireysel Müşteri temsilcilik hizmeti, yabancı müşterilere yönelik havale – EFT hizmetleri, internet bankacılığı, Elit Cafe ve ücretsiz wifi hizmeti ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan Mağusa Elit Şubesi görkemli bir törenle hizmete açıldı.

 

Açılış etkinliği, Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter, Yeniboğaziçi Belediye Başkanı Mustafa Zurnacılar, Limasol Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler, Limasol Bankası Yönetim Kurulu Üyeleri, Limasol Bankası Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi İlkin Yoğurtcuoğlu, Limasol Bankası Genel Müdür Yardımcıları Abdullah Özsusuzlu ve Müzeyyen Öztürker, Limasol Grup iştirakleri, Limasol Bankası şube – birim müdürleri, çalışanları, değerli hissedarları, müşterileri ve finans sektörü temsilcilerinin katılımı ile gerçekleşti.

 

Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter, Limasol Bankası’nın Mağusa Elit Şubesini hizmete açmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Limasol Bankası’nın ülke ekonomisine ve Mağusa bölgesine katkılarının büyük olduğunu vurguladı. Limasol Bankası’nın halkına kaliteli, hızlı, güvenilir ve güler yüzlü hizmet konusunda verdiği sözü bir adım daha ileri götürerek, bugün en son teknoloji ve çağdaş bankacılık olanaklarını sunan bir şubeyi hizmete sunarak yerine getirdiği belirten Arter yeni şubenin hayırlı ve bol kazançlı olması temennisinde bulundu.

 

Yoğurtcuoğlu: Mağusa’ya olan güvenimizden buradayız

Limasol Bankası Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi İlkin Yoğurtcuoğlu şube açılışında yaptığı konuşmada katılımcılara geldikleri için teşekkür ederek; heyecanlarına ortak oldukları için duyduğu mutluluğu belirtti. Yoğurtcuoğlu, Limasol Bankası’nın tarihçesini anlatarak, bankanın bugünlere gelebilmesinde katkı koyan gelmiş geçmiş Yönetim kurulu başkanı, üyelerine, yöneticilerine ve çalışanlarına teşekkür edip, şükranlarını sundu. Yoğurtçuoğlu, Limasol Bankası’nın hizmet verdiği her noktada en iyi hizmet için çalıştıklarının altını çizerek, “Köklü geçmişimizden aldığımız güce ve ekibimize güvendiğimiz için bugün buradayız, sizlerle birlikteyiz. Bu düşünceden hareketle; Mağusa insanına inandığımız için, Mağusa’nın ticaretine, tarımına, tarihi eserlerine, turizmine ve öğrenci şehri olduğu için, her açıdan gelişmekte olan Mağusa’daki ikinci şubemizle ve tüm gücümüzle çalışmaya; desteklemeye geldik” dedi. Limasol Bankası’nın ülke kalkınmasına ve ekonomisine katkı sağlamayı, ayrıca KKTC halkına  hizmet etmeyi  misyon edindiğini belirten Yoğurtcuoğlu; 1939 yılına tekrar atıfta bulunarak Limasol Bankası’nın bugün 15 şubesi ile yüksek standartta kaliteli hizmet sunduğunu hatırlattı.  Yoğurtçuoğlu, yaşadıkları topluma ve sosyal çevreye verdikleri değerin her zaman  öncelikleri olacağının altını çizerken; açılan yeni şube ile her türlü çağdaş bankacılık işlemlerinin yapılacağını kaydetti.

 

Kemaler: Hizmetlerin en iyisini sunuyoruz

Limasol Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler, Limasol ailesinin sürekli artan yatırımları ve hizmet noktaları ile ülke genelinde 15 şubede her türlü çağdaş bankacılık işlemlerinin yapıldığını; 250’yi  aşkın dinamik personelle etkin ve kaliteli bankacılık hizmeti sunduklarını belirtti. Kemaler, hem finans alanında hem sosyal alanda etik kurallar çerçevesinde bankacılık rekabet  piyasasının oluşturduğu hizmetlerin en iyisini sunmaya çalışarak motivasyonun en üst seviyeye çıkması için çalıştıklarını kaydetti. Kemaler; özelde Mağusa’ya ve genelde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin ekonomisine sağlayacakları katkıdan duyduğu memnuniyeti paylaştı.

 

 Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı