Baf resmi sezon açılışına doğru - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cumartesi, Aralık 3, 2022
FutbolSpor

Baf resmi sezon açılışına doğru

Mehmet Kadri

BAF ÇARŞAMBA GÜNÜ SEZONU AÇACAK: Süper Lig takımlarına Baf Ülkü Yurdu resmi sezon açılışını 19 temmuz Çarşamba günü gerçekleştirecek. Baf Ülkü Yurdu Başkanı Mehmet Kadri resmi sezon açılışına tüm camiayı beklediğini söyledi

Hüseyin KÖPRÜLÜ

Süper Lig’in Güzelyurt bölgesi takımlarından Baf Ülkü Yurdu resmi sezon açılışını 19 temmuz Çarşamba günü yapacak. Birçok takımın aksine henüz antrenmanlarına başlamayan Baf Ülkü Yurdu resmi sezon açılışını yaparak ilk antrenmanını Çarşamba günü gerçekleştirecek.
17 temmuz Çarşamba günü 17:30’da kulüp lokalinde toplanacak olan Baf Ülkü Yurdu yönetimi, teknik heyet ve futbolcular saat 18:00’de Şehitler Anıtı’na çelenk bırakacaklar. Ardından Alpay Volkan Antrenman Sahası’nda geçecek olan futbolcular resmi sezona açılışını gerçekleştirmiş olacaklar.

Kadri: “Tüm camiamızı açılışa bekliyoruz”

Baf Ülkü Yurdu Başkanı Mehmet Kadri resmi sezon açılışı öncesi açıklamalarda bulundu. Kadri şunları belirtti: “Baf Ülkü Yurdu Kulübü olarak resmi açılış için tüm hazırlıklarımız tamamladık. Yönetimi olarak, teknik heyet olarak, futbolcular olarak artık yeni sezona kilitlendik. Kulübümüz en iyi yerlere getirmek için tüm gücümüzle mücadelemizi sürdüreceğiz.”


Lawal Cuma günü gelecek

Baf Ülkü Yurdu                 3 yabancı kontenjanı hakkından geçen sene takım kadrosunda yer alan Lawal Murtadah Oladipupo ve Chukwudi Joseph Obidiaso ile yeni sezon öncesinde anlaşmaya varmıştı. Lawal ve Joseph ülkelerinden resmi açılış sonrasında adaya gelecek. Lawal’ın 21 Temmuz, Joseph’in ise 2 ağustosta gelmesi bekleniyor.

 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar