“Aspava”lılar buluştu - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Perşembe, Aralık 7, 2023
Magazin

“Aspava”lılar buluştu

Aspava

Yüzme, Aqualtlon ve Triatlon sporlarında başarılara damga vuran Aspava Spor Kulübünün geleneksel olarak düzenlediği 4. Balosu Yapıldı.

Gürsel KARAGÖZLÜ

Baloya, Lefke Kaymakamı Halil Çorba, Lefke Belediye Başkanı Aziz Kaya, Güzelyurt Milletvekili Mehmet Çağlar, Lefke bölgesi ve ülkenin diğer yerlerinden halk, sporcu ve sporcu aileleri katıldı.

Bu yıl dördüncüsü gerçekleşen balonun açılış konuşmasını Aspava Spor Kulübü başkanı Mustafa Korkut yaptı. Korkut, Aspava Spor kulübünün, diğer spor kulüpleri ve bölge halkı ile bir aile ilişkisinde faaliyetlerini sürdürdüğünü söyledi. Korkut, Aspava Spor Kulübünün özelde bölge halkı, gençliği ve ülke halkı ve gençliğine spor yaptırmak için çalışmalarını sürdürdüğünü, gençleri kötü alışkanlıktan kurtarmak olduğunu söyledi. Korkut, Aspava Spor Kulübünün ve sporcularının yurt içinde ve yurt dışında birçok başarıya imza attığına vurgu yaparak, Manş denizini geçen ilk Türk takımının Aspava Spor kulübü sporcularının olduğunu söyleyerek, Yüzme, Aquatlon ve Triatlonda birçok başarıya imza attıklarını dile getirdi. Geceye katılan ve katkı koyan herkese teşekkür etti.


Korkut’un konuşmasından sonra, Nazım Ced ve Hüseyin Emel’den oluşan Lefke bölgesinin sevilen grubu Kıbrıs Müzik Yolcuları’nın müzikleri eşliğinde Aspava Restoran’ın lezzetli yemekleri yendi, gecenin geç saatlerine kadar dans ve oyunlar oynanarak muhteşem bir gece yaşandı.

 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar