KıbrısMagazin

Arıklı: O oyunların KKTC’ye de gelmesinde hiçbir sakınca yoktur
Başbakan Yardımcısı, Ekonomi ve Enerji Bakanı Erhan Arıklı Havadis Web TV’de Damla Dabis’in sunduğu Gün Başlarken programına katıldı:

“Türkiye’de Milli Piyango sadece piyango bileti satışından ibaret değil. Birçok çekilişle hem zenginleşiyor hem devlete para kazandırıyor.” diyen Erhan Arıklı KKTC’de yeni oyunların oynanabilmesini sağlamaya çalıştıklarını açıkladı.
Arıklı “Türkiye’de Milli Piyango sadece piyango bileti satışından ibaret değil. Birçok çekilişle hem zenginleşiyor hem devlete para kazandırıyor. O oyunların KKTC’ye de gelmesinde hiçbir sakınca yoktur. KKTC’de yeni oyunların da oynanabilmesini sağlamaya çalışıyoruz ki o işten para kazanalım. Bu konuda algı operasyonu yapıldığını görüyorum ama ben kafaya bir şey koyarsam bedeli ne olursa olsun bunu yaparım, ben bu algı operasyonları ile geri atmam. Yanlış kişi ile dans ediyorlar, ben asla geri adım atmam. Onun için bu konularda istediğiniz kadar algı operasyonu yapın, Milli Piyango’larla ilgili çalışmalar devam edecektir.” ifadelerini kullandı.


Başa dön tuşu