Anneler Günü’nde de çalıştılar - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Salı, Ocak 31, 2023
Kıbrıs

Anneler Günü’nde de çalıştılar

Anneler Günü’nde de çalıştılar

Lefkoşa’da her pazar kurulan pazar yerinde çalışan anneler, Anneler Günü’nü de Lefkoşa Terminal Alanı’na kurulan pazar yerinde geçirdi. Ancak evlatları ve torunları annelerini yine de unutmadı.
Birçok evlat annesinin Anneler Günü’nü pazar yerinde kutlarken bazıları ise günler öncesinden kutlamayı tercih etti. Evlatları tarafından unutulmayan annelerin mutluluğu gözlerine yansıdı.

Gözleri yolda beklediler
Anneler Günü’nü çalışarak geçirmek zorunda kalan birçok kadın gözleri yolda evlatlarının gelip Anneler Günü’nü kutlamasını bekledi. Evlatlarından duydukları “Anneler Günün kutlu olsun” sözü bile annelerin kalbini fethetmeye yetti.


Oğlu ile birlikte pazar yerindeydi

Lefkoşa pazar yeri esnafı olan Şerife Ünal Anneler Günü’nde oğlu Anıl Ünal’la birlikte pazar yerinde satış yaptı. Anneler Günü’nü pazar yerinde geçirmek zorunda kalan diğer çocuklarının da pazar yerine gelmesini bekledi.

 Şerife Ünal Anneler Günü’nü oğlu Anıl Ünal ile birilikte pazar yerinde çalışarak geçirdi

 

Annesine yardım etti
Annesi Seyhan Yiğit’in Anneler Günü’nü Pazar yerinde kutlaya Şevval Yiğit, Anneler Günü’nü annesi ile birlikte geçirmek için annesinin çalıştığı Lefkoşa pazar yerine gitti. Şevval Yiğit annesinin Anneler Günü’nü pazar yerinde kutladı.

 Şevval Yiğit annesi Seyhan Yiğit’in Anneler Günü’nü pazar yerinde kutladı

 

Evlatlar annelerini unutmadı

Anneler Günü’nü Lefkoşa Terminali’nde kurulan pazar yerinden geçiren Güllü Kara evlatları tarafından yine de unutulmadı. Günler öncesinden annesinin Anneler Günü’nü kutlayan kızı annesini pazar yerinde de yalnız bırakmadı.

 Güllü Kara evlatları tarafından unutulmadı

Anneanne, evlat, torun pazar yerindeydiler

Can ailesi de Anneler Günü’nü pazar yerinde kutladı. Kızı Ayşe Can ile annesi Hürü Can’ın Anneler Günü’nü kutlamaya pazar yerine gelen Leyla Can annesine büyük bir sevinç yaşattı. Büyükanne Hürü Can şu şekilde konuştu:
“Kızım ve torun burada çok mutluyum. Bizim işimiz evde oturma kaldırmıyor para kazanmak için çalışmak zorundayız. Evlatlarımın beni burada yalnız bırakmadığı için çok mutluyum.”

 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar