EkonomiEmlak

Anahtar Teslim Mutluluk


Servet Yaşar: “Kıbrıs’ta kalıcı olmak için sahip olduğumuz tüm projelerimizi büyük titizlik ve özveri ile tamamlamakta, ev sahibi olmak isteyen herkese güven konfor gibi bir çok ayrıntıyı bir arada sunmaktayız”

 

Batuhan Halim: “İnşallah bundan sonra daha başka yatırımcıları ve bize inanan inşaat şirketlerini bir araya getiririz, hem Girne’ye hem de başka şehirlere daha çok yatırım yapacağız”

 

Hüseyin Kemaler: “Nalbant Konutları projesinin tamamlanmasından dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Bir hayalim daha gerçek oldu.”

Hüseyin Sadeghi: “Limasol Türk Kooperatif Bankası’nın olduğu her yerde biz varız gözümüz kapalı iş yaparız, İlk günden beri doğru bir iş yaptığımıza inandık, Serbil İnşaat ve Limasol GYO ile işbirliği yapmak bizin için çok güzel bir deneyim oldu”

Girne Nalbant Konutları projesi geçtiğimiz Cuma günü düzenlenen etkinlik ile tanıtıldı. Ev sahiplerine anahtarları teslim edildi. İnkişaf grubu, satış ekibi ve davetlilerin katıldığı etkinlik Girne’de Nalbant Konutları’nın olduğu alanda gerçekleşti.

Limasol Türk Kooperatif Bankası’nın proje finansmanı olarak katıldığı ve Serbil İnşaat’ın Girne bölgesinde yaptığı üçüncü proje olan Nalbant Konutları projesi tamamlandı. Limasol GYO’nun proje yönetim danışmanlığı yaptığı yatırımcılara anahtarları teslim edilmeye başlandı. Projenin satışını HB Era’nın Güçlendirilmiş Tek Yetkili olarak yaptığı projenin % 65’i anahtar tesliminden önce yatırımcılara satılmıştı.

BAH_6106 copy

Yaşar: Kıbrıs’ta kalıcı olmak için çalışıyoruz

Nalbant Konutları projesini tecrübe, bilgi, birikim ve büyük bir kalite disiplini ile zamanında tamamlanmasını sağlayan Serbil İnşaat Yönetim Kurulu başkanı Servet Yaşar etkinlikte yaptığı konuşmada, “Kıbrıs’ta kalıcı olmak için sahip olduğumuz tüm projelerimizi büyük titizlik ve özveri ile tamamlamakta, ev sahibi olmak isteyen herkese güven konfor gibi bir çok ayrıntıyı bir arada sunmaktayız” dedi.

Nalbant Konutları’nın 2014 yılında başlatılmış bir proje olduğunu belirten Yaşar projenin detayları ile ilgili bilgi de verdi. Servet Yaşar proje kapsamında 20 daire, iki dükkan toplam 3 bin 500 metrekarelik bir imar alanı olduğunu kaydetti.

Nalbant Konutları’nın Girne’nin oldukça elverişli bir konumunda yer aldığını belirten Servet Yaşar, yatırımcılar için yaşamaktan mutluluk duyacakları birinci sınıf konfor ve lüks standardında bir yaşam sunduklarını ifade etti.

Serbil İnşaat’ın diğer projelerinden de bahseden Servet Yaşar, Ekim ayında Canev Tatar konutları ve 30 Haziran 2017’de ise Elit Life Karakız projelerini bitirip yatırımcılar ile buluşturacaklarını açıkladı. Her iki projenin de merkezi bir konumda olduğunu kaydeden Yaşar, yatırım ortakları ile bu projeleri buluşturmak için sabırsızlandıklarını vurguladı.

BAH_6316 copy

Halim: Yatırımcıları bir araya getirmeye devam edeceğiz

Projenin en başından beri destekleyicisi olan ve danışmanlık hizmeti vererek büyük katkı sağlayan Limasol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı adına konuşma yapan Batuhan Halim, “inşaat ve yatırım araçlarını bir araya getirmeye devam ediyoruz. Limasol GYO önderliğinde yapılan ve kusursuz hazır olan EMTAN TOWERS’ ten sonra bu bölgede Nalbant Konutları için yatırımda düzenleyici olduk” dedi.

Satış ekibinin yönetilmesindem finans modellerinin oluşturulmasına kadar yaptıkları çalışmaları anlatan Halim, Limasol GYO olarak satış ekibinin önderlik ve çatı yapısını kurduklarını, ayrıca  inşaat kalitesini ve yapım süratini kontrol ettiklerini vurguladı.

“İnşallah bundan sonra daha başka yatırımcıları ve bize inanan inşaat şirketleri bir araya getiririz” diyen Batuhan Halim, hem Girne’ye hm de başka şehirlere daha çok yatırım yapacaklarını da müjdeledi. Siyasilere de bir mesaj veren Halim, şirketlerin tek başına yatırım yapmasının mümkün olmadığını bir yerin kalkınabilmesi için kanun koyucuların da yardımcı olması gerektiğinin altını çizdi.

Batuhan Halim, Limasol GYO’nun büyümeye gelişmeye ve öğretmeye devam edeceğini de kaydetti.

Kemaler: Bir hayalim daha gerçekleşti

Limasol Türk Kooperatif Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler ise etkinlikte yaptığı konuşmada bugün ikinci projeleri olan Nalbant Konutlarını tamamladıklarını ve Kıbrıs’ın üç şehrinde daha  yatırımcıların projelerini hayata geçrimek için çalıştıklarını kaydetti.

Kemaler,  ülkede yatırımcıları, müteahitleri ve satış ekiplerini bir araya getirecek bir katalizör ihtiyacı doğduğunu bunu da, ülkemizde GYO ( gayrimenkul ortaklığı )yasası olmamasına rağmen büyük bir gayretle Limasol GYO’yu hayata geçirerek projelerde yönetimi başardıklarını anlattı.

Nalbant Konutları projesinin tamamlanmasından dolayı büyük mutluluk duyduğunu kaydeden Hüseyin Kemaler, bir hayalinin daha gerçek olduğunu ifade etti.

Sadeghi: ERA HB ekibi olarak gururluyuz

ERA HB adına konuşma yapan Hüseyin Sadeghi, “Limasol Türk Kooperatif Bankası’nın olduğu her yerde biz varız gözümüz kapalı iş yaparız” dedi.

“İlk günden beri doğru bir iş yaptığımıza inandık” diyen Sadeghi, Serbil İnşaat ve Limasol GYO’nun kendileri için çok güzel bir deneyim olduğunu aktardı.

“Tam Yetkili Değil,  Güçlendirilmiş Tam Yetkili” olduklarını kaydeden Hüseyin Sadeghi, “hem kendimiz taşınmazları satıyor hem de altımızda farklı firmalardan satış ekibi kurabiliyoruz. Ayrıca fiyatta belirleyici olmanın yanı sıra düzenleme ve  belirlenen oranlarda indirim yapabiliyoruz. Bu sayede hızlı ve güvenilir satış gerçekleştirebiliyoruz” dedi.

“KICK BACK ( hedefe erişmede başarı ödemesi ) hak ettiğimiz için de ERA HB satış ekibi olarak gururluyuz” diyen Sadeghi, bunun satış için mutlaka bir hedef belirleme ve kazancın olmasının bir göstergesi olduğunu belirtti.

Konuşmaların ardından satış başarılarını kutlamak amacıyla ERA HB ekibine sembolik çek verildi ve ardından evler misafirlerin ziyaretine açıl


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı