KıbrısManşet

Ambarlar KKTC Milli İradeye Saygı Platformuna veriliyor


Girne’nin en merkezi yerinde ve değeri milyonlarca sterlin olarak ifade edilen ambarlar KKTC Milli İradeye Saygı Platformu ‘na veriliyor.

 

Havadis (Özel)

 Girne’nin en merkezi yerinde ve değeri milyonlarca sterlin olarak ifade edilen ambarlar KKTC Milli İradeye Saygı Platformuna veriliyor.

İçinde AK Parti KKTC Temsilciliği ve AK Hataylılar Derneği’nin de bulunduğu Milli İradeye Saygı Platformu’na çok tartışılacak bir yer veriliyor. Girne’nin merkezi yerinde, Sulu Çemberin karşısında ve ana yola geniş cephesi olan ambarlar milyonlarca sterlin değerinde.

Talip Sancar

1974 harekatından sonra askerin kullanımına verilen ve 48 yıldır Kolordu tarafından çeşitli amaçlar için kullanılan ambarlar, kısa bir süre önce boşaltılmıştı. Söz konusu ambarların kamu yararına ve Girnelilere faydalı olacak bir amaç için kullanılması gündemdeydi.

Ersin Tatar-Talip Sancar

KKTC Milli İradeye Saygı Platformu’nun başkanlığını Talip Sancar Yapıyor. Talip Sancar Facebook ve Twitter hesaplarında kendini AK parti KKTC Temsilciliği Yönetim Kurulu üyesi olarak tanıtıyor. Cumhurbaşkanı, Başbakan ve Büyükelçi ile çekilmiş fotoğraflarını yayınlıyor

 

 Başa dön tuşu