Magazin

Alkışlar onlar için yükseldi
 
 HAVADİS ÖDÜLLERİYLE YANKI UYANDIRDI:

SİYALER YALNIZ BIRAKMADI:

Yoğun bir davetli katılımının olduğu gecede Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Başbakan Tufan Erhürman, Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Tolga Atakan ve Lefkoşa Milletvekili Ersin Tatar geceye katılan isimler arasındaydı

TÖRENE SES GETİRDİLER:
Havadis Medya Grubunun gerçekle
ştirdiği “Havadis Ödül Töreni”nde sahne alan Buray, Nil Anka, Lütfiye Özipek, Fikri Karayel, Genco Ecer, Tuğba Altıntop ve Eylem şarkılarıyla geceye renk kattı

 

Adanın en çok takip edilen medya gruplarından Havadis; iş, sanat, spor ve medya dünyasını ödüllendirmek için düzenlediği “Havadis Ödül Töreni”ni geçtiğimiz akşam görkemli bir geceyle gerçekleşti. Türkiye ve ülkemizdeki birbirinden ünlü ve önemli isme ödüllerin verildiği törende konuklar ana sponsor Malpas Hotel’in havuz başında ağırlandı.

Serdar Şengül ve Pınar Barut’un sunumunda yoğun bir davetli katılımının olduğu gecede Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Başbakan Tufan Erhürman, Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Tolga Atakan ve milletvekilleri hazır bulundu.

Takipçilerine gazete, internet ve radyo aracılığıyla dünyadan, Türkiye’den ve ülkemizden en doğru, en tarafsız haberleri ulaştıran; köşe yazıları, magazin, kültür, aktüalite ve spor sayfalarıyla gündemin gülen ve ağlayan yüzünü farklı bakış açılarıyla paylaşan Havadis’in yıl boyuca kendi alanlarında ön plana çıkan isimleri ödüllendirdiği tören gecesi Abdullah Öztoprak defilesi ve onu takiben Havadis Gazetesi Magazin ve Spor Müdürü MustaÖzsoy’un konuşmasıyla başladı.


Cumhurba
şkanı Akıncı: “Havadis, toplumumuz için gerekli ve önemli bir yeri olan medya kurumu”
Cumhurbaşkanı Akıncı, “Yılın en iyi klasik müzik sanat ödülü”ne layık görülen Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası ile Buray’ın ödüllerini takdim etti.
Cumhurbaşkanı Akıncı, törende yaptığı konuşmada, merhum Tahsin Mertekçi anısına da ödül verilmesinden duygulandığını ve Mertekçi’yi rahmetle andığını belirterek, Tahsin Mertekçi’nin spor ve siyaset alanında ciddi katkıları olduğunu kaydetti.
Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası’nın 20 kişilik kadrosunu 30 ve daha sonra da 40’a çıkarmak için çalışma yapıldığını, orkestraya alınanların sınavla, yeteneklerine göre ve en iyi performansı gösterenlerden belirlendiğini anlatan Cumhurbaşkanı Akıncı, “Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası eğer bu kadar başarılı bir noktaya gelmişse, bu sınav sisteminin de önemli olduğunu değerlendiriyorum” dedi.
Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası’nı kutlayan Cumhurbaşkanı Akıncı, “Bu genç arkadaşlarımızla iftihar ediyorum, başarılarının devamını diliyorum. Böylesi bir ödülü onlara verdiğim için de kıvanç duyuyorum” diye konuştu.
Ödül alan diğer sanatçıları da kutlayan Cumhurbaşkanı Akıncı, Havadis Gazetesi’ne başarılı çalışmalarının devamını diledi ve “Havadis, toplumumuz için gerekli ve önemli bir yeri olan medya kurumu” dedi.

 

 

Havadis imzasıyla fark yarattılar

Türkiye’den Uğurkan Erez, Tuğba Altıntop, Buray, Nil Anka, Hazal Subaşı, Erkan Meriç, Halit Erman Ersoy, Dr. Ufuk Alatekin  gibi çok sayıda önemli iş insanın, ünlü sanatçının, oyuncunun, modacının, sporcunun ülkemizdeki önemli isimlerle Havadis okurlarının bir araya geldiği tören Havadis imzasıyla alanında fark yarattı.

 

Şarkılarla heyecanı eğlenceye dönüştürdüler
Sanatçıların performanslarıyla renklenen gecede Buray, Nil Anka, Lütfiye Özipek, Fikri Karayel, Genco Ecer, Tuğba Altıntop ve Eylem sahne aldı. Şarkılarıyla geceye renk katan Buray, Nil Anka, Lütfiye Özipek, Fikri Karayel, Genco Ecer, Tuğba Altıntop ve Eylem ödül heyecanını da eğlenceye dönüştürmekten geri kalmadı.

Törende ödüle layık görülecek isimler arasında ise Uğurkan Erez, Buray, Nil Anka, Tuğba Altıntop, Nil Burak, Eylem, “Adını Sen Koy” dizi ekibi, ülkemizden Grup SOS, Lefkoşa Belediye Tiyatrosu ekibi, Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası, Lütfiye Özipek gibi isimler dikkati çekti.

Daha birçok sürprizin yaşandığı gecede alkışlar hak edenler için yükseldi.

 

Başa dön tuşu