Ağır teminatla tutuksuz yargılanacak - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Salı, Aralık 5, 2023
KıbrısManşet

Ağır teminatla tutuksuz yargılanacak

Mehmet Taner

Karaoğlanoğlu’nda geçtiğimiz hafta evinde yapılan aramada, kokain, tabanca ve canlı mermi ile yakalanan Mehmet Taner aleyhindeki soruşturma tamamlandı

Devrim DEMİR

Karaoğlanoğlu’nda gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonunda tutuklanan Mehmet Taner aleyhindeki soruşturma tamamlandı. 8 gündür poliste tutuklu bulunan Taner, dün teminat talebiyle Girne Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı.

Yargıç Mesut Mesutoğlu, zanlı Mehmet Taner’in davaları görüşülünceye kadar yurt dışına çıkışını yasaklayarak 10 Bin TL nakdi, KKTC vatandaşı 2 kişinin imza edeceği 100’er Bin TL’lik kefalet senedi ile serbest bırakılmasına karar verdi.


 

Soruşturma tamamlandı

Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Şubesi’nde görevli polis memuru Mehmet Sevinç, zanlı Mehmet Taner’in uyuşturucu operasyonunda tutuklandığını anımsattı.

Sevinç, Taner’in evinde yarım gram kokain, yine üzerinde uyuşturucu kalıntısı bulunan dolar, 1 adet fayans ve 1 adet hassas terazi, çorap içinde 7.65 mm çapında 1 adet tabanca, şarjöründe 7 adet canlı mermi ve yine başka bir çorap içinde gizlenmiş 2 adet canlı mermi ele geçirildiğini söyledi.

Zanlı aleyhindeki soruşturmanın tamamlandığını belirten polis, zanlının yargılanıncaya kadar uygun bir teminata bağlanması talebinde bulundu.

 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar