Magazin

Adını “Mürekkep”le yazdı“MÜREKKEP” APPLE MUSIC’TE:
Türkiye’nin ünlü sanatçısı Sıla, sabırsızlıkla beklenen altıncı stüdyo albümü “Mürekkep”i müzikseverlerle buluşturdu. Albüm yayınlandığı günden bu yana iTunes’da zirveden inmedi. Müzikseverlerin zirveye taşıdığı “Mürekkep” albümü, 3 Haziran’a kadar sadece Apple Music’te dinlemeye açık olacak
 Türkiye’nin ünlü sanatçısı Sıla,  29 Nisan’da tüm dijital platformlar ve radyolar aracılığıyla dinleyiciyle buluşan ve henüz yayımlandığı gün zirveye oturan, müziği Florent Boshnjaku imzası taşıyan “Afitap” şarkısı iTunes’da ve Apple Music’te yayınlandıktan yalnızca iki saat sonra liste başı olurken, Sıla sosyal medyada da en çok konuşulan sanatçı, “Afitap” ise en çok konuşulan şarkı oldu.

“Mürekkep” albümünün fotoğrafları için Emre Ünal’ın objektifinin karşısına geçen Sıla, Cengiz Abazoğlu’nun hazırladığı kıyafetleriyle ve yeni imajıyla beğeni topladı. Albümün yayınlanmasının hemen ardından albüm turnelerine başlayan Sıla, “Mürekkep” albümünün tüm şarkılarıyla 3 Haziran’a kadar sadece Apple Music’te sizlerle olacak.

 

Başa dön tuşu