Diğer SporlarSpor

6. Esentepe Fun Run & Ramble gerçekleşti


1-7 Nisan Kanserle Savaş Haftası nedeniyle, Kanser Hastalarına Yardım Derneği Tulips, yararına bu yıl altıncısı düzenlenen “Esentepe Fun Run & Ramble”, Telsim’in iletişim desteğiyle büyük bir katılımla gerçekleşti.

Esentepe Magic Bar’da başlayan ve biten yürüyüş sadece yetişkinlerden değil çocuklardan da destek gördü. Kanser hastalarına hem destek hemde farkındalık yaratma amacıyla düzenlenen 2 kilometre, 5 kilometre ve 8 kilometre koşulara katılan yarışmacıların arasında çocukların da olması yürüyüşe renk kattı.

Yüzlerce bağışçı ve gönüllünün katıldığı etkinlik kapsamında çocuklara özel 2 kilometrelik çocuk etkinliği ve büyükler için 5 ve 8 kilometrelik koşu ve yürüyüş gerçekleşti. Etkinlik sonunda yürüyüşe ve koşuya katılan herkese madalya ve dereceye girenlere de ödüller verildi.

Easter haftası dolayısı ile çocukların ve yetişkinlerin bir bölümünün de Easter kostümüyle katıldığı etkinlikte çocuklara özel hediyeler verildi. Kanser hastalarına yardım etmek için biraraya gelen binlerce kişiyle birlikte etkinliğe katılan Telsim ailesi de bireysel olarak bağışta bulunarak, kanser hastalarına destek oldu.

Kanser konusunda elele verip, kanser hastalarına yardımda bulunmak için etkinliğe katılan bağışçılar güzel bir gün geçirdiklerini söylerek, etkinliğe katılmaktan dolayı mutlu olduklarını dile getirdi.

Esentepe Fun Run & Ramble’a katılanların yaptığı bağışlar bireysel sponsorluk olarak kabul edildi. Telsim ailesi de çalışanları ile birlikte etkinliğe bireysel olarak da destek vererek kanser hastalarına yardım elini uzattı.

Telsim’in yürüyüşe destek vermesinden dolayı mutlu olduklarını dile getiren Esentepe Fun Run & Ramble Komitesi Başkanı Art Watson, 6 yıldır düzenledikleri etkinlikte her yıl önemli miktarda bağış topladıklarını belirtti. Watson, elde edilen gelirin Kanser Hastalarına Yardım Derneği Tulips’e bağışlandığına dikkati çekerek, kanserle verilen mücadelede yürüyüşe katılan ve 4171’e boş mesaj göndererek destek veren herkese teşekkür ettiklerini belirtti.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı