Astroloji

5 Eylül-11 Eylül 2016 haftalık burç yorumları


Yakın ilişkilerinizin canlanması yönünde etkiler verecek ve kendinizi çok daha güçlü hissetmeye başlayacaksınız. İşte 5 Eylül-11 Eylül 2016 haftalık burç yorumları…

HAFTALIK GEZEGEN HAREKETLERİ

HAFTALIK GEZEGEN HAREKETLERİ

1 EYLÜLDE  çalışma  ve sağlık evinizde  yeni ayla birlikte Güneş tutulması yaşayacaksınız. Merkür’ün geri hareketi bazı olumsuzluklara neden olacak. Fakat, Merkür’ün her zaman olumsuzluk getirmediğini bilmelisiniz. Üstelik Merkür  21 Eylüle kadar geri gidiyor Eğer, Merkür’ün geri hareketine başlamasından daha önce bazı girişimlerde bulunmuşsanız; bu dönemde isteklerinize cevap gelecek, yollarla ilgili düğüm olmuş işlerinizin birden çözüldüğünü göreceksiniz. İmza bekleyen yazılı anlaşmalarınızın bir anda onaydan çıktığını görmek sizi rahatlatacaktır.Kendinizi garantiye almaktan başka çareniz yok. İnsanlara yardım etme duygunuz harekete geçerek, toplumda misyonu olan kuruluşlarda görev yapacaksınız. İletişim ve maddi konularda sorunlar ortaya çıkabilir. Bazı ilişkilerinize belli bir mesafe getireceksiniz. Değer yargılarınız ve sezgileriniz artıyor.KOÇ (AŞK)

KOÇ (AŞK)

Bazılarınız aşk ve dostluk duygularını karmaşık bir şekilde sergilediği için karşısındakinin duygularında karışıklığa neden olacaktır. Fakat kıskançlık duygularınızın da sizi saracağını düşünerek, bu tür zararlı duygulardan kendinizi korumaya çalışmalısınız. Enerjinizi ve hırslarınızı arkadaşlarınızla birleştirirken; sert ilişkiler yerine, uyum içinde hareket edeceksiniz. Bazılarınız derin dostlukların temelini atacaklar. Fikiralışverişinde bulunacağınız topluluk ve arkadaş grupları içinde olmayı arzulayacaksınız.

KOÇ (İŞ)

KOÇ (İŞ)

Güvensizlikten çok çabuk etkileniyorsunuz. Size sunulan iş tekliflerini iyice gözden geçirmeniz gerekiyor. Önlemini almadığınız işi kesinlikle onaylamayın. Diğer insanlara göre çok hızlısınız, dikkat edin. Çekicifikirlerinizi daima kendinize saklamalısınız. Dışa dönük ve ilginç bir yapınız var. Fakat, ürettiğiniz düşüncelere karşı çıktıkları zaman son derece rahatsız oluyorsunuz.  Yaşama coşkulu bir şekilde bakmanız, her zaman hoş karşılanmayabilir ama siz aldırmayın.

BOĞA (AŞK)

BOĞA (AŞK)

Merkür  aşk ve sosyal evinizde geri gitmesine rağmen  Jüpiter’le  birlikte hareket ediyor ve üstelik yeni ay müthiş bir çekicilik veriyor. Güneş tutulması 1 Eylülde aşk evinizde gerçekleşiyor. Bomba gibisiniz. İddialı ve yargılayıcı tavırlarınızın ön plana çıkmasıyla, başkalarının fikirlerine karşı toleranslı olamayabilirsiniz. Sosyal açıdan aktif olmanız sizi şımartmasın. Hedefleriniz yüksek fakat egonuzu doğru kullanmalısınız. Şimdiye kadar açığa vurmadığınız düşüncelerinizi, birlikte iş yaptığınız kişileri uzaklaştırma pahasına ifade etmeye başlayabilirsiniz.

BOĞA (İŞ)

BOĞA (İŞ)

Risk içeren yeni atılımlar için Merkür’ün ileri hareketini beklemelisiniz. Kendinize olan öz güveniniz sizi yanıltabilir, gereksiz cesaret gösterilerine kapılmayın. Takdir gören kişisel çabalarınız sizi motive etse bile, tam olarak beklentilerinizin yanıtını bulamayabilirsiniz. Yine de düşüncelerinize sahip çıkan çevresel faktörlerin desteğini hissettiğiniz günler olabilir. Fakat, geri giden Merkür’ü unutmayarak, aniden değişebilecek şartlara karşı temkinli olmalı, ölçüyü kaçırmamalısınız. Küçük nedenleri gözünüzde büyütmeyin.

İKİZLER (AŞK)

İKİZLER (AŞK)

Aşk ve ilişkiler konusunda olağanüstü durumlar söz konusu. Jüpiter yavaş yavaş yaklaşıyor. Ani kararlar aşkın durumu hakkında yenilikler getirecektir. Birçoğunuz, ortak arkadaş gruplarında yeni tanışacağı kişilerle duygusal bağlar kuracak. Uzun süredir dostluk çerçevesi içinde yaşanan ilişkiler, aşka dönüşecektir. Bu şekilde gelişen sürpriz ilişkilerde temkinli olmalısınız. Sadakat konusunda beklentileriniz gerçekleşmeyebilir. Gerçeklerle yüz yüze gelmeyi öğrenmelisiniz, çünkü; oldukça hassas bir durum ortaya çıkacaktır.

İKİZLER (İŞ)

İKİZLER (İŞ)

Yıllarca  görüşmediğiniz  bir akrabanızdan haber alabilirsiniz.  Uzun zamandır süregelen bir kırgınlığınız varsa, hepsine son vermek adına yapılan çalışmalar gündeme gelecek. Egolarınızın yüksek olduğu bir ayın içindesiniz. Aile yakınlarınızın ve ebeveynlerinizin  fikirleri ikinci planda kalacak, kişisel inisiyatifiniz her konuda hakim olacak. Karşınıza çıkacak şartlarla mücadele edecek, taviz vermeyeceksiniz. Ketum ve kararlı davrandığınız zaman, şartlar sizden yana olacak. Kişileri olduğu gibi kabul etmesini öğreneceksiniz. Ailenizle ilgili sorumluluk almaya hazır olun.

YENGEÇ (AŞK)

YENGEÇ (AŞK)

İletişim evinizde Güneş tutulması yaşayacaksınız. Geri giden Merkür ve Güneş de aynı evde bulunacak. Melankolik yönleriniz ortaya çıkacak. Geçmişe bağlı bir takım sorunlar ortaya çıkabilir. Siz gülümserken bile, kafanızda bir takım hesaplarınız var. Kendinizden başka hiç kimsenin güvenilir olmadığına kendinizi inandırmış durumdasınız. Yakınlarınızın dışında hiç kimseye taviz vermek istemiyorsunuz. Sizi üzen ve geçmişte kalan durumların değerlendirmesini yapmak için, elinize geçen bu fırsattan mümkün olduğu kadar yararlanmaya bakmalısınız.

YENGEÇ (İŞ)

YENGEÇ (İŞ)

Sabrınızı ön plana çıkartın, huzursuzluğunuzu yenerek kendinizi rahatlatacak çalışmalara yönelin. Aile içi sorunları gözünüzde abartmamalısınız. Ailenizi olduğu gibi kabul etmeyi öğrendiğiniz zaman yapacağınız değişimlerden önemli dersler çıkaracaksınız. Üzerinde anlaşma sağlanamayan, aile içi bir mülk varsa; bununla ilgili olarak ortak satış kararı alabilirsiniz. Evinizde köklü değişimlere gidebilirsiniz. Anneniz ve babanızla ilgili fikir çatışmaları yaşadığınız eski dönemleri geride bırakarak onlarla uyum sağlama konusunda gerekli çabayı göstereceksiniz. Eski sorunların çözülmesi size rahatlık verecektir.

ASLAN (AŞK)

ASLAN (AŞK)

Venüs; her anlamda destek vermeye başlayacak. İçinize doğan her şeyin, garip bir şekilde ayağınıza geleceğini bilmelisiniz. Kendinize şans vermek konusunda biraz cömert davranmalısınız. Cinsel enerjinizin yoğunlaştığı anlarda bazı beğendiğiniz kişilerin karşınıza çıkması kafanızı karıştırabilir. Çünkü girdiğiniz ortamlarda karşı cinsin ilgisini üzerinize çekeceksiniz. Size uzun zamandır ilgisi olan birinin duygularının açığa çıktığına şahit olabilirsiniz. Sosyal yaşantınızda bozulan dostluklarınızı yeniden düzeltme imkanı bulacak, derin bir çözülme devresine gireceksiniz.

ASLAN (İŞ)

ASLAN (İŞ)
Geçmişte üzerinde çalıştığınız ve size ödül getirmesini beklediğiniz tüm konular sizi destekleyecek. Mesleki konularda etkin kişiler istediğiniz şansı size verecekler ve birçok fırsatı bir arada yakalayacaksınız. Para evinize muhteşem bir destek geliyor. İşinizde yükselme, farklı bir mesleğe geçme ve kendinizin için uygun koşulları hazırlama konusunda ideal bir yıl olacağından emin olabilirsiniz. Satürn para evinizde size ödül  vermeye hazırlanıyor

BAŞAK (AŞK)

BAŞAK (AŞK)

Satürn ve Mars aile ve yuva  evinizde etkileşime geçecek. Yakınilişkilerinizin canlanması yönünde etkiler verecek ve kendinizi çok daha güçlü hissetmeye başlayacaksınız. Çevrenizle yardımlaşacak, üzerinizde onların pozitif etkisini göreceksiniz. Siz ilişkilerinizde güven aradığınız için, yakınlaşacağınız kişilerin üstün nitelikli ve fikirlerinize uygun bireyler olmalarına dikkat ediyorsunuz. Katıldığınız davetlerde karşı cinsin üstün yeteneklerinden etkileneceksiniz. Jüpiter  geri giden Merkür’le  etkileşim halinde. Sosyal hayatınızın yoğun olmasından dolayı karşılaşacağınız kişilerden olumlu etkileneceksiniz.

BAŞAK (İŞ)

BAŞAK (İŞ)

Bulunduğunuz ortamlarda kendinizi ifade edebilecek konuşmalar yapacak ve birçok dostluk kuracaksınız. Sıra dışı mesleklerden para kazanma şansınız hep gündemde olacaktır. Önemli olan; sizin ne istediğinizi bilmeniz ve bu konularda göstereceğiniz azim ve yaratıcılıktır. Baskıya ve yönlendirmeye gelemiyorsunuz. İsteklerinize bir sınır çizmenizde fayda var. Bu konuda kendinize sıkı bir disiplin getirmeli fakat enerjinizi de baskı altında bırakmamalısınız. Olayları akışına bırakmak sizin için daha emniyetli olacaktır.

TERAZİ (AŞK)

TERAZİ (AŞK)

Oldukça güçlü pozisyonlarda çalışarak, işbirliği içinde olduğunuz kişileri düşüncelerinizle etkileyeceksiniz. Bazıları da, iş arkadaşlarınızdan biriyle duygusal ilişkilere girebilir. İlginç bir dönem ve sizin davranışlarınızla daha da orijinal hale gelecek. Çünkü, bu dönem tutkulu birliktelikler peşindesiniz ve özgürlüğünüzü kurallarla sınırlandırmak istemiyor, güçlü aşklar peşinde koşuyorsunuz. Özellikle, fikir ve düşünce bazında anlaşacağınız kişinin özel olması gerekiyor. Duygusal tatmin sağlayacağınız aşklarınız gündemi meşgul edecek.

TERAZİ (İŞ)

TERAZİ (İŞ)

Satürn aile ve yakın ilişkilerinizi denetleyecek. Takıntılarınız sizi rahatsız edebilir. Dostlarınızın sırlarını saklamak isteyecek ve bu konuda taviz vermek istemeyeceksiniz. Yakın dostlarınızın sözlerinden ve davranışlarından etkileneceksiniz. Suskun ve gizemli bir havaya girerek, düşüncelerinizi hiç kimseyle paylaşmak istemeyeceksiniz. Karşınızdaki kişileri incitmekten çekindiğiniz için fikirlerinizi açıklamakta zorlanabilirsiniz. Kız kardeşlerle olan ilişkileriniz yoğunlaşacak ve onların sorunlarına da gerekli çözümleri bulacaksınız.

AKREP (AŞK)

AKREP (AŞK)

Aşk hayatınızda hassasiyetin hakim olduğu bir ay içindesiniz. Yanlış bir aşk yüzünden sonradan başınız ağrıyabilir. Geriye dönüşü  zor hatalar yapabilirsiniz. Özellikle yaşadığınız aşk varsa, birçok zorluklara maruz kalacaktır. Deneyimler ve testlerden geçiyorsunuz. Aşkınızın sadakat deresini ölçmek için önünüze çıkacak olan birkaç olay karşısında kişiselliğinizden ödün vermezseniz siz kazanacaksınız. Sosyal yaşama fazla değer verdiğiniz bir hafta. Amacınız dikkat çekmekse, ortalıklarda görünmeniz sizin için yeterli olacaktır. Gireceğiniz ortamlarda romantik bir buluşma sürprizlerine hazır olun.

AKREP (İŞ)

AKREP (İŞ)

Birlikte çalıştığınız kişilerin iç yüzünü görebilirsiniz. Gereksiz cesaret gösterilerine kapılmayın. Takdir gören kişisel çabalarınız sizi motive etse bile, tam olarak beklentilerinizin yanıtını bulamayabilirsiniz. Ani değişen şartlara karşı temkinli olmalı, ölçüyü kaçırmamalısınız. Kendinizi yıpratmadan hareket etmelisiniz. Finans ve yatırım konularında gerekli tüm detayları gözden geçirmelisiniz. İlişkilerinizi zorluklar içinde yaşıyorsunuz. Fakat, artık anlaşamadığınız konularda anlaşmanız gerekiyor. Bu nedenle, sorunlarınızın üstüne gitmek zorundasınız.

YAY (AŞK)

YAY (AŞK)

Sosyal ilişkileriniz önem kazanıyor. Yaşam değerleriniz yükseliyor. Sezgilerinizin yüksek olmasından dolayı arkadaşlarınız arasında farklı yönleriniz dikkat çekecek. Sürekli değişim içinde, hareketli bir yaşamı tercih edeceksiniz. Sizi  popüler yapan ilişkileri tercih ediyorsunuz. Dostluklarınızın pekişeceği fakat aynı zamanda arkadaşlıkların aşka dönüşeceği bir dönem. Bu dönemde ani başlayan geçici aşk ilişkilerine karşı tedbirli olmalısınız. Sadece keyifli günler geçirirken, bu beraberliklerinizden çok şey beklememelisiniz. Yaşama dair hiçbir ödün vermeden hayatınızı sürdürmek istiyorsunuz.

YAY (İŞ)

YAY (İŞ)

Birlikte çalıştığınız kişilerle ortak fikirler üreteceksiniz. Onların değişik fikirlerinden siz de etkileneceksiniz. Düşüncelerinizin çevrenizle bütünleşmesinden yanasınız. Doğru insanlarla çalışmak isteğiniz doğrultusunda, isabetli kararlar vereceksiniz. Karşınızdaki kişinin duygularını çok çabuk hissedebiliyor ve empati yeteneğinizle onları idare edebiliyorsunuz. Bu dönemde hiçbir şekilde pes etmeyeceksiniz. Satürn Ve Mars  kişisel evinizde, verdiğiniz kararları uygulamanız için yolunuzu aydınlatmaya ve büyük nimetlerinden yararlanmanız için emrinize amade olmaya hazır.

OĞLAK (AŞK)

OĞLAK (AŞK)
Düşündüğünüz bir çok şeyi gerçekleştirme çabası içinde yoğunlaşırken, eski alışkanlıklarınızı gözden geçirecek, gelişen şartlara göre rotanızı ayarlayacak, yeni bir şeyler yaratma konusunda gayretli olacaksınız. Tanışacağınız kişilerin çevreleri sizin için önemli olmalı unutmayın. Sosyalstatünüzü geliştirecek arkadaşlarla bir arada olurken, sezgisel yeteneklerinizi onlarla birleştireceksiniz. Bazen kibirli davranışlar sergileyebilir ve çevrenizin tepkilerini üzerinize çekebilirsiniz. İnatçı tavırlarınızın ardındaki nedenler anlaşılmasa da, size daha sonra hak vereceklerdir.

OĞLAK (İŞ)

OĞLAK (İŞ)

Radikal değişimler sizi bekliyor. Düşüncelerinizden ödün vermeyi düşünmeyecek, karşılaşacağınız engellerle mücadele edeceksiniz. Kendinize ait doğrularınızdan emin olmak için; çevrenizi sınamak isteyecek, kendinizi çok daha enerjik ve cesaretli hissedeceksiniz. Yaratıcılığınızdan kaynaklanan pratik gerçekleri hayata geçirebileceksiniz Güneş; size güç ve sabır verecek. Birlikte çalıştığınız kişileri sınayacak ve disiplinli çalışmalar sağlamak adına motive edeceksiniz. Güçlü beraberlikler kuracaksınız. Her şeyin en mükemmelini yapmak istiyorsunuz. İkna kabiliyetiniz oldukça yüksek seyrediyor. Hayal gücünüzü istediğiniz koşulları oluşturmakta kullanabilirsiniz

KOVA (AŞK)

KOVA (AŞK)

Yolculuklarda tanışıp kişilerle aranızda sempati ve elektrik doğacaktır. Bu dönem ikinci bir evlilik düşünüyorsanız, çok kolay karar vermeyin ama ciddi bir plan dahiline alabilirsiniz. Merkür geri gidiyor unutmayın. Akıllı ve güçlü bir kafa yapısına sahip sizden tecrübeli biri ile seminer ve yolculuklarda tanışabilir ve evlenebilirsiniz.  Çevrenizde akıllı ve ne istediğiniz bilen güzel insanlar oluşacaktır. Satürn gezegeni, hafta  boyunca sizin çevresel koşullarınızı destekleyecek ve önemli kişilerle bir arada olmanız sağlayacak. Bazılarınız, kariyerinizi bu şekilde genişletecek veya sınırlarınızı olumlu bir şekilde çizeceksiniz. Eski arkadaşlıklarınızın gündem kazanması sizi mutlu edecektir.

KOVA (İŞ)

KOVA (İŞ)

Çevre inizde bir canlılık gözlenecek, yeni tanışacağınız insanlarla, ortak çalışmaların temelini atacaksınız. Enerjinizdeki artış nedeniyle kendinizi güçlü hissedecek, bunu konuşmalarınıza yansıtacaksınız. Entelektüel yönlerinizi ortaya çıkaracak aktivitelerde, aynı mesleğe sahip olduğunuz kişilerle aranızda duygusal bir çekim oluşabilir. Kariyerinizle ilgili duygu değişimleri yaşarken, yaşama daha hissi bakacaksınız.  Sosyal ilişkiler temelinde organizasyon çalışmalarla yapacaksınız. Güvendiğiniz dostlarınızı yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz. Onların sezgisel yeteneklerini kendinizle birleştireceksiniz.

BALIK (AŞK)

BALIK (AŞK)

İlginç bir dönem ve sizin davranışlarınızla daha da orijinal hale gelecek. Bu dönem tutkulu birliktelikler peşindesiniz ve özgürlüğünüzü kurallarla sınırlandırmak istemiyor, güçlü aşklar peşinde koşuyorsunuz. Özellikle, fikir ve düşünce bazında anlaşacağınız kişinin özel olması gerekiyor. Duygusal tatmin sağlayacağınız aşklarınız gündemi meşgul edecek. Yine dostluklarınızda sansasyonel olaylara karşı temkinli olmalısınız. Ani aşkların ve başlangıcı ve bitişi de bu dönemde karşınıza çıkabilir. Duygularınızın sizi yönlendireceği konuları iyi seçmelisiniz. Tercihleriniz konusunda iyi düşünmelisiniz.

BALIK (İŞ)

BALIK (İŞ)

Kişisel harcamalarınızı dengelemeniz gerekiyor. Hoşunuza giden her hangi bir şey için, hayır diyemiyor ve bütçenizi aşan masraflar yapıyorsunuz. Duygusal yaşamınızda, maddi yaşamınız gibi sıra dışı. Sevdiğiniz insana hoş görülü davranmıyorsunuz. Çok yakın bir arkadaşınla özel işbirlikleri yapabileceğiniz bir dönem. Güneş ve Jüpiter kazançlar ve gizli istekler konusunda sizde farklı bir algı yaratıyor. Yüksek ideallerinizi yaşama geçirmek için gösterdiğiniz çabanın taşları yavaş yavaş oturuyor. İnce hesaplar ve planlar içindesiniz. Yaşamınızla ilgili vereceğiniz kararların sonuçlarını çok çabuk görmek istiyorsunuz. Sabırsız davranmayın.Başa dön tuşu