Diğer SporlarSpor

2.Kezban Bürüncük Kolozali Plaj Hentbol Anı Turnuvası kayıtları başladı


31 Ağustos-1 Eylül tarihlerinde Gönyeli’de bulunan Yükseliş Tesislerinde gerçekleşecek ve sezonun ikinci Plaj Hentbol Turnuvası olan 2.Kezban Bürüncük Kolozali Plaj Hentbol Anı Turnuvası için kayıtlar dün başladı.
Yükseliş Hentbol İhtisas Spor Kulübü’nün organize ettiği 2.Kezban Bürüncük Kolozali Plaj Hentbol Anı Turnuvası, Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonun himayelerinde, Gönyeli Belediyesi ve KKTC Hentbol Federasyonu’nun katkılarıyla gerçekleşecek.

Sezonun ikinci Plaj Hentbol Turnuvası’na 31 Ağustos – 1 Eylül tarihlerinde Gönyeli’de bulunan Yükseliş Tesisleri ev sahipliği yapacak. Turnuva Dört Kategoride Gerçekleşecek Turnuva büyük erkekler, büyük kadınlar, gençler erkekler ve genç kızlar kategorilerinde gerçekleştirilecek.

Anı Turnuvası olması dolayısıyla takımlar organizasyonun vereceği anı formaları ile mücadele edecekler. Turnuvada kayıt ücretleri, büyüklerde 250 TL olarak belirlendi. Gençlerden ücret alınmayacak.

Kayıtlar Başladı

Turnuvaya kayıtlar bugün başladı. Takımlar kayıtlarını KKTC Hentbol Federasyonu’na yapacaklar. Organizasyonda minikler gösteri maçında yer alırken, çeşitli gösteriler de yapılacak. Yiyecek ve içecek stantları da turnuva boyunca aktif olacak.Başa dön tuşu