En Üst

24 Nisan 2017

UBP Adaylarıyla İlk Toplantısını Yaptı

UBP Adaylarıyla İlk Toplantısını Yaptı
Haber İçi Üst

Toplantıda çeşitli ilçelerden gelen milletvekili adaylarının birbiriyle tanışması ve Genel Sekreter’le, Parti Başkanının önerileri, parti prensiplerinin anlatılması hedeflenirken, Genel Başkan İrsen Küçük’le Genel Sekreter Necdet Numan adaylara hitap etti.

NUMAN

UBP Genel Sekreteri Necdet Numan konuşmasında UBP kadroları ve listesinin diğer partilere göre daha iyi olduğunu belirterek, partinin üzerinde oyunlar oynandığını söyledi.

Bu oyunların UBP’yi yıkamayacağını, UBP’nin ancak “sevgisizlikten” yıkılabileceğini ifade eden Numan, mevcut kadronun dayanışma ve sevgi içinde birbirini severek yürüyeceğini ifade etti.

UBP Genel Başkanına bir takım saldırılar yapıldığını söyleyen Numan, “UBP adaylarına oy verin, Genel Başkana vermeyin” şeklinde bir kampanya başlatıldığını savundu.

“SARAYDAN DÜĞMEYE BASILDI”

UBP’nin yıpratılması için “Saraydan düğmeye basıldığını” iddia eden Numan, İrsen Küçük’ün istemiş olması halinde partiden ayrılan 8 milletvekiline Bakanlık verip görevini 1 yıl daha sürdürmüş olabileceğini kaydetti.

“ÖNCE PARTİ, SONRA KENDİNİZ İÇİN OY İSTEYİN”

Numan seçim için çalışacak adaylardan önce parti daha sonra kendileri için oy istemeleri gerektiğini, önemli olanın “UBP güneşinin altına vurulacak mühür” olduğunu söyledi.

Seçim manifestosunda en ilk sırada rakipleri CTP ve daha sonra DP’ye söyleyecek çok sözleri bulunduğunu ifade eden Numan, ayrıca Pazartesi akşamı The Elysium Park’ta bir tanıtım gerçekleştirileceğini kaydetti.

KÜÇÜK

UBP Genel Başkanı İrsen Küçük de seçim kampanyasının UBP’ye yakışacak şekilde yapılması için çalışacaklarını ve 29 temmuz’da UBP’yi yeniden tek başına iktidar yapmaya odaklandıklarını söyledi.

Küçük “partiye ihanet içinde olup Demokrat Parti’ye sığınanları UBP tabanının affetmeyeceğini bunun siyasete ve demokrasiye vurulan büyük bir darbe olduğunu” kaydetti.

Küçük bu kişilere halkın sandıkta en iyi cevabı vereceğini de ifade ederek, UBP’nin yıpratılamayacağını yineledi.

Konuşmaların ardından toplantı basına kapalı devam etti.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King