Tango “Siyah”a bürünecek

14

“Johnnie Walker Black Nights” organizasyonluğunda caz müziğinin sevilen sanatçısı İlhem muhteşem performansı ile bu akşam Tango to Budha’da sevenleriyle buluşacak

“Yürüyen Adam” figürüyle bilinen dünyanın bir numaralı İskoç viskisi Johnnie Walker, Kuzey Kıbrıs’taki aktivitelerine devam ediyor. İskoç gaydacı ekibi ve İlhem’in performansının damgasını vuracağı “Johnnie Walker Black Night” etkinliği, bu gece Tango to Buddha’da keyifli sürprizlerle gerçekleştirilecek.

İskoçya’nın gezgin gaydacı topluluğu Travelling Scots Ceilidh Band ve dünyanın birçok ülkesinde soul, groove ve caz tarzlarında söylediği şarkılarla büyük ün kazanan İlhem, Tango to Buddha’da “Johnnie Walker Black Night” etkinliğinde viski severlere muhteşem bir gece yaşatacak.
“Johnnie Walker Black Night” etkinliğine katılacak olan viski severler, gecenin konseptine uygun olarak geceyi kıyafetleriyle siyaha boyayacak.

  İskoçya seyahati hediye

“Johnnie Walker Black Night” etkinliğine katılacak olanları özel bir sürpriz daha bekliyor, gecede yapılacak çekiliş ile bir çifte İskoçya seyahati armağan edilecek.

İskoç gaydacılar büyük ilgi görüyor
Kuzey Kıbrıs etkinlikleri kapsamında 5 Mart’ta ülkemize gelen İskoçya’nın gezgin gaydacı topluluğu Travelling Scots Ceilidh Band, Lefkoşa, Girne ve Gazimağusa’da seçilmiş meyhane, bar ve restoranları dolaşmaya devam ediyor. Büyük ilgiyle karşılanan İskoç gaydacılar, gittikleri mekanlarda yapılan tadım aktivitelerini İskoç esintileriyle süslüyorlar.