04 Aralık 2016

KKTC Lig’lerinde alınına sonuçlar

KKTC Lig’lerinde alınına sonuçlar
Haber İçi Üst

Telsim Süper Lig

Hamitköy – G.Gücü: 1-2
Serdarlı – Yenicami: 1-4
Göçmenköy – Mağusa TG: 1-1
Doğan TB – Çetinkaya: 0-0
B.Bağcıl – Lapta: 0-1
Cihangir – Lefke: 0-0
K.Kaymaklı – T.Ocağı: 3-1

Telsim 1. Lig

Düzkaya – Mormenekşe: 1-0
Esentepe – Vadili: 5-1
Görneç – G.Birliği: 2-3
Yalova – Binatlı: 0-1
Gönyeli – Tatlısu: 0-1
Ozanköy – Y.Boğaziçi: 1-2
Dumlupınar – Türkmenköy: 3-2

Telsim 2. Lig Doğu Grubu

Akova – Mehmetçik: 1-3
Dörtyol – Akıncılar: 1-8
Çanakkale – Gaziköy: 0-1
Dipkarpaz – Geçitkale: 1-0
Maraş – İncirli: 0-1

Telsim 2. Lig Batı Grubu

Karşıyaka – A.Yeşilova: 1-4
Gaziveren – Değirmenlik: 3-5
Baf ÜY– Zümrütköy: 2-1
Denizli – A.Boğaz: 4-1
Girne HE – Doğancı: 0-0

Yükselme 1. Lig Doğu Grubu

Çayönü – Boğaziçi: 2-2
T.Ulukışla – Karadeniz 61: 4-2
Aydoğan – Pile: 4-0
Mutluyaka – T.Seracılar: 2-1
Alaniçi – Ötüken: 2-1

Yükselme 1. Lig Batı Grubu

Kozan – Gayretköy: 1-3
Pınarbaşı – Dağyolu: 0-5
Yılmazköy – Minareliköy: 2-1
Karaoğlanoğlu – Metehan: 4-1
Ortaköy – Paşaköy: 5-1

Telsim Süper Lig U 19

Hamitköy – G.Gücü: 1-2
Serdarlı – Yenicami: 1-4
Göçmenköy – Mağusa TG: 0-3
Doğan TB – Çetinkaya: 2-2
B.Bağcıl – Lapta: 3-3
Cihangir – Lefke: 8-0
K.Kaymaklı – T.Ocağı: 2-3

Telsim 1. Lig U 19

Düzkaya – Mormenekşe: 0-4
Esentepe – Vadili: 1-0
Görneç – G.Birliği: 0-4
Yalova – Binatlı: 0-1
Gönyeli – Tatlısu: 1-0
Ozanköy – Y.Boğaziçi: 1-1
Dumlupınar – Türkmenköy: 2-3

Telsim 2. Lig Doğu Grubu U 19

Akova – Mehmetçik: 1-0
Dörtyol – Akıncılar: 4-0
Çanakkale – Gaziköy: 3-0
Dipkarpaz – Geçitkale: 0-8
Maraş – İncirli: 4-1

Telsim 2. Lig Batı Grubu U 19

Karşıyaka – A.Yeşilova: 1-2
Gaziveren – Değirmenlik: 1-3
Baf ÜY– Zümrütköy: 2-3
Denizli – A.Boğaz: 5-2
Girne HE – Doğancı: 9-2

TAMSU U15 Ligi 1.Grup

Lapta-A.Boğaz: 12-0
T.Ocağı-Düzkaya: 4-1
Dikmen-Doğan TB: 0-7

TAMSU U15 Ligi 2.Grup
Binatlı-B.Bağcıl: 1-4
Yalova-Lefke: 3-3
Baf ÜY-Denizli: 16-0

TAMSU U15 Ligi 3.Grup

Paşaköy-Cihangir: 3-1
Akademi SEMD-Görneç: 4-0
Serdarlı-Hamitköy: 1-0

TAMSU U15 Ligi 4.Grup

Y.Boğaziçi-Dipkarpaz: 0-1
Geçitkale-Vadili: 4-3
Mormenekşe-Dörtyol: 2-1

TAMSU U15 Ligi 5.Grup

Türkmenköy-Maraş: 4-2
Dumlupınar-Mağusa TG: 4-2
Mağusa İY-Çanakkale: 0-5

TAMSU U15 Ligi 6.Grup

Çetinkaya-Göçmenköy: 1-3
Yenicami-G.Gücü: 12-0
K.Kaymaklı-Gönyeli: 5-1

FACEBOOK YORUMLARI
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

havadis gazetesi reklam