En Üst

23 Nisan 2017

Bale değil fuhuş yuvası!

Bale değil fuhuş yuvası!
Haber İçi Üst

Birce BORA/Londra – Hürriyet Volochkova, zaman zaman balerinlerin ülkenin oligarklarının verdiği büyük akşam yemeklerine katılmak zorunda  bırakıldığını ve bu ortamlarda misafirlerle seks yapmalarının beklendiğini anlattı.

2003 yılında "çok şişman olduğu" iddiasıyla Bolşoy’daki işine son verildikten sonra tüm dünyada ünlenen Volochkova, "Bu yemeklere gitmeye zorlanan kızlara, önceden isteyenlerle seks yapmalarının beklendiği söyleniyordu" dedi.

1998 yılında balenin baş balerini olan ve bu rolü beş yıl boyunca sürdüren Volovhkova, oligarklara sunulan balerinlerin genelde arka plan dansçıları olduğunu ancak bazen solistlerden de böyle taleplerde bulunulduğunu iddia etti.

İşinden atıldıktan sonra Bolşoy Balesi’ne açtığı davayı kazanan ancak görevine geri dönemeyen Volochkovo ‘’Ne yazık ki yöneticiler Bolşoy’u bir genel eve çevirdi. Orada çalışırken sık sık oligarklarla seks yapmam talep ediliyordu’’ dedi.

Balenin yöneticisi Antoly Iksanov ise eski baş balerinin iddialarını şiddetle reddetti.

Bolşoy tiyatrosu en son Ocak ayında sanat yönetmeni Sergei Filin’in yüzüne sulfurik asit atılması ile gündeme gelmişti.  Saldırı sonrasında Filin’in vücudunun büyük bir kısında üçüncü derece yanıklar oluşmuş ve görme kaybı yaşamıştı.

Balenin baş Baleti Pavel Dmitrichenko sanat yönetmenine yapılan saldırıdan suçlu bulunmuş, ancak ünlü balet Sanat yönetmenini dövmesi için birini tuttuüunu, asitli saldırıda parmağı olmadığını söylemişti.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King