Bağcıl’da transfer harekatı başlıyor

12
Bağcıl’da transfer harekatı başlıyor

Salondaki çalışmalarına haftada 2 gün devam eden B. Bağcıl, sezon açılışını ise 29 Temmuz Pazartesi gerçekleştirecek

Hüseyin KÖPRÜLÜ

Süper Lig’in güçlü temsilcilerinden B. Bağcıl sezon öncesi hazırlıklına devam ediyor. Yarın sporcu toplantısı gerçekleştirecek olan Bağcıl’da teknik direktör Ahmet “Minikçe” Zaifoğlu, takım, yönetim ve teknik heyet olarak uyum içinde sezon hazırlıklarının sürdüğünü belirtti.
Antrenmanlara başlamadan önce kadrolarını oluşturmak istediklerini belirten Ahmet Zaifoğlu, bu çerçevede önümüzdeki hafta içerisinde transferlerin birçoğunu gerçekleştirmek için çabalarının artacağını ifade etti. Zaifoğlu, 4-5 önemli oyuncu transfer ederek takıma son şekli vereceklerini ve sezona en iyi şekilde hazırlanmak istediklerine de değindi. Özelikle defansın solu, stoper ve orta sahasın sol kanat bölgelerinde takviyeye ihtiyaç olduğuna vurgu yapan Bağcıl Teknik Direktörü, transfer politikalarını takım kriterlerine uygun olarak yürüteceklerinden bahsetti.

Çalışmalar salonda sürüyor

Haftada 2 gün salonda çalışan Güzelyurt ekibi, sahaya inmeden önce güç depolamaya çalışıyor. B. Bağcıl’da sezon açılışı ise 29 Temmuz Pazartesi günü gerçekleşecek. Sahada gerçekleşecek olan antrenmanlar sonrasında kamp programı ve hazırlık maçları ile Bağcıl sezona dört dörtlük başlamak istiyor.

Fotoğraflar: AHMET ZAİFOĞLU