Aziz Yıldırım maçtan sonra onun yanına koştu

10
Aziz Yıldırım maçtan sonra onun yanına koştu

Fenerbahçe, Red Bull Salzburg deplasmanında aldığı 1-1'lik sonuç ile turu geçmek için Kadıköy'e avantajlı dönerken, maç içinde yaptığı kurtarışlar ile kalesinde devleşen Volkan Demirel büyük övgü aldı.
Maçın adamı olan Volkan Demirel, kritik müdahaleler ile Salzburg forvetlerine geçit vermedi.
Son 2 lig maçında 10 gol atmayı başaran Salzburg, Fenerbahçe karşısında da tehlikeli pozisyonlar üretti ancak Volkan'ı bir kez mağlup edebildi.

İKİNCİ YARI AĞRILAR İÇİNDE OYNADI
Maçın devre arasında soyunma odasına giderken acılar içinde olduğu her halinden belli olan Volkan, ikinci yarıyı sakat sakat tamamladı. Kasığında ve karın kaslarında şiddetli ağrı hisseden Volkan'ın geçici bir süre için acıları dindirilirken, üst üste gelişen Salzburg atıklarına karşı iyi direnen ve tecrübesini gösteren milli kaleci son dakikada gelen penaltı golü ile büyük sevinç yaşadı.

 

BAŞKAN YILDIRIM VE YÖNETİCİLER İLE VIP MİSAFİRLER VOLKAN'I YANINA GİDEREK TEK TEK KUTLADILAR
Maçtan sonra takımı soyunma odasından çıkıp otobüse binerken gören yöneticiler Volkan'ı tek tek kutladı. Başkan Aziz Yıldırım ve yöneticiler ile beraberindeki VIP misafirler, özellikle Volkan'ın yanına gidip başarılı kaleciyi tebrik ettiler. Volkan'ı tek tek kutlayan sarı-lacivertliler yaptığı kritik kurtarış için teşekkür ettiler.