En Üst

30 Mart 2017

3 Kraliçe Adamızda

Haber İçi Üst

DÜNYA STARLARI SAHNE ALACAK: Adamızda Şeker Bayramı’nda birçok ünlü sanatçı yanında dünya starları da bu geceden itibaren sahne almaya başlıyor
Adamızda Şeker Bayramı çeşitli etkinlik ve konserlerle devam ederken bu gece son yıllarda yarattığı hit şarkılarıyla dünya müzik listelerinde hep üst sıralarda kalmayı başarmış olan Rumen yıldız Inna, Kıbrıslı hayranlarıyla Club Locca’da buluşacak. Inna bu gece Club Locca’da fırtınalar estireceğe benziyor.
Yarın gece iki isim birden
Dünyaca ünlü Alman saksafon sanatçısı Natalie Marchenko, yarın gece Club Locca’da sevenleriyle bir araya gelecek. Natalie Marchenko saksafonu ve güzelliği ile hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatacak.
Malpas Hotel’de yarın akşam dünyaca ünü bir ismi sahnesinde ağırlayacak. Samantha Fox, Malpas sahnesinde sevenleriyle bir araya gelecek.
Sanatçı henüz 16 yaşındayken Daily Sun Gazetesi’ne verdiği üstsüz pozlarla İngiltere’de yıldız seviyesine yükselmişti.
1986 yılında İlk albümü Touch Me listelere dördüncü sıradan giriş yaparak altın plak almaya hak kazandı. Samantha Fox aynı zamanda 1988′de yayınladığı “I Wanna Have Some Fun”albümü ile bir altın plak daha kazandı.
Samantha Fox’un albümleri 15 ülkede 1 numaraya kadar yükseldi ve sanatçı dünyanın her yerinde kapalı gişe arena konserleri verdi.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King