Spor

Zorlanıyoruz ama çok mutluyuz“FİZİK GÜCÜ SORUNU YAŞADIK”:
A takımla birlikte kampa katılmaktan mutlu olduklarını söyleyen Ayden ve Alpay, “Biz A2 takımında alan savunması çalışıyoruz ancak burada adam adama savunma çalışmaları vardı. Biraz zorlandık bu durumda. Burada ağabeylerimize karşı fizik gücü sorunu yaşasak da tecrübe kazanıyoruz” dedilerOkan KARADEMİR

Antalya’daki devre arası kampını tamamlayan K-Pet Süper Lig ekiplerinden Doğan Türk Birliği’nin A2 takımı oyuncuları Ayden Tahsin ve Alpay Eminoglu Havadis’e açıklamalarda bulundu. Bugün sabah adaya dönecek olan Doğan Türk Birliği kafilesi dün Antalya’ daki Terra City alışveriş merkezini gezdi. Burada gazetemiz spor yazarı Okan Karademir’e açıklamalarda bulunan iki genç futbolcu, güzel ve yorucu bir kamp geçirdiklerini söylerken A takımla birlikte kampa katılmaktan mutlu olduklarını söylediler.

“Zorlandık”
DTB’nin A2 takımında oynayan iki genç futbolcu kampta zorlandıklarını söylerken A2 takımındaki antrenmanlarla A Takım antrenmanları arasında büyük fark olduğunu belirttiler. İki futbolcu yaptığı açıklamada, “Biz A2 takımında alan savunması çalışıyoruz ancak burada adam adama savunma çalışmaları vardı. Biraz zorlandık bu durumda. A takımla antrenmanlara çıkmak bizim için çok önemli. Burada ağabeylerimize karşı fizik gücü sorunu yaşasak da tecrübe kazanıyoruz” dediler.

Başa dön tuşu