FutbolSpor

Zokou ayağının tozuyla idmanda



 

KAYMAKLI ZOKOU’YA KAVUŞTU: K-Pet Süper Lig’de geçtiğimiz sezon sergilediği performansından memnun kalınan ve yeni sezonda da kadroda düşünülen başkent temsilcisi Küçük Kaymaklı’nın yabancı futbolcu Samuel Zokou dün adaya geldi. Zokou gelir gelmez ayağının tozuyla Küçük Kaymaklı’nın Balıkesir Stadı’nda yaptığı idmana da katıldı. Yeşil siyahlılar öte yandan tecrübeli defans Bilal ile de resmen anlaştı

K-Pet Süper Lig’de geçtiğimiz sezon sergilediği performansından memnun kalınan ve yeni sezonda da kadroda düşünülen başkent temsilcisi Küçük Kaymaklı’nın yabancı futbolcu Samuel Zokou dün adaya geldi.

28 yaşındaki forvet oyuncu geçtiğimiz sezon Küçük Kaymaklı forması ile 21’i lig 7’si kupa olmak üzere oynadığı 28 karşılaşmada toplam 25 gol kaydetti. Zokou bu gollerin 12’sini ligde 13’ünü ise kupa maçlarında attı.

Zokou dün öğleden sonra adaya gelir gelmez ayağının tozuyla Küçük Kaymaklı’nın Balıkesir Stadı’nda yaptığı idmana katıldı.

KAYMAK 1 copy

Bilal, Kaymaklı ile anlaştı

Geçtiğimiz sezon Baf Ülkü Yurdu’nda kiralık forma giyen tecrübeli savunma oyuncu Bilal Ceylan, Küçük Kaymaklı anlaştı ve takımda kaldı.

Baf Ülkü Yurdu ile Türk Ocağı’nın kadrosuna katmak istediği tecrübeli defans yeni sezonda Küçük Kaymaklı forması ile mücadele edecek.


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı