Zerrin Özer’in izdivacı hüsran oldu - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Magazin

Zerrin Özer’in izdivacı hüsran oldu

 EŞİ DOLANDIRICI ÇIKTI:

Ünlü sanatçı Zerrin Özer, geçen hafta evlendiği sevgilisi Murat Akıncı’nın dolandırıcı olduğunu öğrenince boşanma kararı aldı


 

Usta sanatçı Zerrin Özer, geçtiğimiz hafta bir süredir birlikte olduğu Murat Akıncı ile nikah masasına oturmuştu. Düğün görüntülerinin ardından canlı yayına telefonla bağlanan birçok kadın, Akıncı’nın dolandırıcı olduğunu, kendilerinden yüklü miktarlarda para aldığını iddia etti. Özer’in menajeri ise yaşanan olaylardan sonra basın açıklaması yaparak Özer’in boşanacağını söyledi.

Ünlü sanatçı, sabah bir arkadaşı aracılığıyla basına mesaj gönderterek Murat Akıncı ile boşanmaktan vazgeçtiğini açıkladı. Ancak yarım saat sonra Akıncı’nın öldü zannettiği babasının canlı yayına bağlandığını öğrenen Zerrin Özer, kesin olarak boşanma kararı aldığını söyledi.

Murat Akıncı’nın babası, bugün canlı yayına bağlanarak şöyle konuştu: “Oğlum ve Zerrin Hanım’ın fotoğrafını gördüm de Zerrin Hanım bu dolandırıcıyı nereden bulmuş çok mu aramış? Murat çok büyük bir sahtekar ikna yeteneği çok yüksek. Bir numaralı dolandırıcı olmuş.” dedi.

Bunun üzerine canlı yayına telefonla bağlanan Zerrin Özer, sessizliğini bozarak şunları söyledi: “Boşanmaktan vazgeçmiştim ama benim doğrularımla vazgeçmiştim. Ama babası bağlandı, ben hayatımda böyle bir şey hiç yaşamadım. Böyle bir şey olmadı ömrümde. Çok ahlak kuralları içerisinde halktan yaşayan biriyim. Her insan hata yapabilir. Ne konuşacağımı gerçekten bilmiyorum. Ben boşanıyorum, bunu da size söylemiş olayım. Ne söyleyeceğimi bilemiyorum. Benim için şu andan itibaren bitmiştir. Bunları aydınlattığınız için çok teşekkür ederim.”

Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar