Zehra'ya büyük ceza - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cuma, Mart 1, 2024
Magazin

Zehra’ya büyük ceza

Zehra, eski sevgilisinin kız arkadaşının başından aşağıya bir demlik çayı dökmüştü.Olay anının güvenlik kamerası görüntülerinin gazete manşetlerine taşınması üzerine Çilingiroğlu twitter sayfasından ‘15 yaşındaki çocukları manşete taşımak nasıl gazetecilik ahlakı? İnsanlarda utanma kalmamış para her pisliği örtüyor bunlar utanmadan oruç tutup namaz da kılarlar.’ sözleriyle isyanını dile getirmişti.

Erken Baskı  programına konuk olan Kaya Çilingiroğlu konuyla ilgili şu açıklamaları yaptı…
*Maalesef ünlü bir anne ve babanın çocuğu olduğu ve annesiyle basında biraz fazla yer aldığı için bunlar oldu. Artık Zehra’da hatasını anlamıştır ve daha dikkatli olacaktır. Zaten gerekli önlemleri aldık. Sağda solda tek başına artık gezmeyecek.
*Zehra’nın şu anda psikolojisi normal ama doğal olarak çok üzgün. Bu tarz şeyler hepimizin başına geldi gençken. Tabii ki hadiseye mağdur olan diğer kız ve ailesi de haklı. Şikâyetçi oldular. Ben gittim aileden özür diledim. Hatta Zehra’yı alıp bir kere daha gidip evlerine özür dileyeceğiz. Şikâyetlerini geri çekerler mi bilemiyorum çekmezlerse de yapacak bir şey yok haklıdır oda bir baba olarak. Mahkemeye gidersek de kızımızı savunacağız.
*Zehra biraz çabuk büyüdü, kendini 18 yaşında zannetmeye başladı yakında anlayacak 18 olmadığını. Cezası da artık tek başına dışarıya çıkamayacak. Bu haberi yapanlar kanun önünde cezasını çekecekler.


Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar