Wilma’nın “ateşine” 20 bin TL - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Salı, Aralık 5, 2023
Magazin

Wilma’nın “ateşine” 20 bin TL

Sosyal sorumluluk projelerine verdiği destekle tanınan modacı Ertan Kayıtken, “Buz ve Ateş” adını verdiği yeni koleksiyonunda yer alan 55 parça; Tülin Şahin, Çağla Şikel, Yüksel Ak, Merve Büyüksaraç, Didem Soydan, Nur Gümüşdoğrayan, Ülkü Taşkın, Tuba Melis Türk gibi birçok ünlü modelin yanı sıra, defilenin sürpriz isimleri Ayşe Hatun Önal ve Wilma Elles tarafından tanıtıldı
Defile sonunda ressam İnci Tarakçıoğlu’nun bu özel gece için yaptığı “Buz ve Ateş” temalı tablosu, Wilma Elles’in teşhir ettiği Ertan Kayıtken imzalı kırmızı kostüm ve Leyla Özakbaş’ın tasarladığı “Buz” isimli mücevher takım, açık arttırma ile Kitvak Vakfı yararına satıldı.
Wilma Elles’in giydiği “ateş” adlı kıyafet 7 bin 500 lira ile açık artırmaya çıktı. Kıyafeti Wilma Elles’in sevgilisi Kerem Göğüş 20 bin liraya satın aldı.
Oyunculuğunun yanı sıra son dönemlerde podyumda da sık sık boy gösteren Alman manken ve dizi oyuncusu Wilma Elles mankenliği çok sevdiğini ifade etti.
Mankenliği de oyunculuğa benzeten Wilma Elles “Tıpkı oyunculukta olduğu gibi podyuma çıkmak da oyunculukla aynı keyifte. Çünkü podyumda da kıyafeti taşırken bir role bürünüyorsunuz.
Dışarıdan göründüğü gibi de kolay bir iş değilmiş, onu anladım” dedi. Wilma Elles “Ateş”i simgeleyen kıyafeti giymesi üzerine sorulan “Ateşe mi buza mı daha yakınsınız?” sorusuna “Ben ateşe daha yakınım. Bence ateş dünyadaki en önemli şeydir. Hayatta heyecan veren şeyleri yapmayı her zaman sevmişimdir” dedi.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar