Kıbrıs

Yüz yüze çarpıştılarGazimağusa’da ölüm virajı olarak adlandırılan Gazimağusa Devlet Hastanesi çevre yolunda dün akşam saat 22.40 sıralarında meydana gelen trafik kazası ucuz atlatıldı. İki aracın yüz yüze çarpıştığı trafik kazasında ZLE 149 plakalı kiralık araçta yolcu olarak bulunan Azerbaycan vatandaşı 17 yaşındaki Azar Tanrıverdizade ağır yaralanırken, yine aynı araçta yolcu olarak bulunan 18 yaşındaki Tamerlan Rzayev, 19 yaşındaki sürücü Emin Kerimov ve KT 844 plakalı salon aracın sürücüsü 60 yaşındaki Melek Erhallaç yaralanarak Gazimağusa Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.
Yüz yüze çarpıştılar
Daha önceden de pek çok trafik kazasının yaşandığı hatalı olduğu iddia edilen yolda meydana gelen trafik kazası iki aracın yüz yüze çarpışması sonucu meydana geldi. Kaza, tuzla istikametinden Gazimağusa-Lefkoşa anayolu istikametine doğru seyir halinde bulunan ZLE 149 plakalı araç sürücüsü Azerbaycan vatandaşı Emin Kerimov’un yönetimindeki ZLE 149 plakalı aracın direksiyon hakimiyetini kaybederek karşı şeride geçmesi sonucu oldu. ZLE 149 plakalı araç, o esnada karşı şeritten Tuzla istikametine doğru seyir halinde bulunan Melek Erhallaç yönetimindeki KT 844 plakalı araç ile yüz yüze çarpıştı.
Yoğun bakıma alındı
Dikkatsizlik sonucu meydana gelen trafik kazasında ZLE 149 plakalı araçta yolcu olarak bulunan 17 yaşındaki Azar Tanrıverdizade’nin beyin kanaması nedeniyle yoğun bakım ünitesine kaldırıldığı öğrenildi. Olay yerine gelen ambulansla Gazimağusa Devlet Hastanesi’ne kaldırılan diğer yaralıların ise müşahede altına alındığı öğrenildi.


Başa dön tuşu