Yürekleri sevgi dolu - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Pazar, Mayıs 19, 2024
Kıbrıs

Yürekleri sevgi dolu

Yürekleri sevgi dolu

Çamlıbel Aysun İlkokulu öğrencileri Havadis’e konuştu. Çamlıbel Aysun İlkokulu’nda eğitim ve öğrenim gördüğü için kendilerini fazlasıyla şanslı ve bir o kadar da mutlu hisseden öğrenciler, okullarına ve öğretmenlerine olan sevgisini anlattı.
Öğretmenler Günü’nü de kutlayan Çamlıbel Aysun İlkokulu öğrencileri, öğretmenlerine kucak dolusu sevgiler göndererek, her biri için ayrı ayrı sevgi mesajı yolladı.

Alpdoğan: “Öğretmenlik kutsal bir meslektir”
Çalıbel Aysun İlkokulu’nun minik dahilerinin sevgileri karşılıksız kalmadı. Öğretmenlik mesleğinde 27’nci yılı geride bırakan tecrübeli öğretmen Hasan Alpdoğan da tüm öğrencilerine sevgilerini gönderdi.
Öğretmenliğin kutsal bir meslek olduğunu söyleyen Çamlıbel Aysun İlkokulu öğretmeni Hasan Alpdoğan, meslektaşlarının da Öğretmenler Günü’nü kutladı.


Öğrenciler ne dedi? Öğrenciler ne dedi? Öğrenciler ne dedi? Öğrenciler ne dedi?

 Azra Kıral:
“9 yaşındayım. En sevdiğim ders matematik dersi. Çünkü işlem yapmak hoşuma gidiyor ve çok eğleniyorum. Çocukları çok sevdiğim ve hasta olmalarını istemediğim için büyüyünce çocuk doktoru olmak istiyorum. Buradan tüm öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü kutluyorum ve ellerinden öpüyorum.”

 Haluk Yılmaz:
“10 yaşındayım ve çok eğlenceli bulduğum için en çok matematik dersini seviyorum. İleride asker olmak istiyorum. Asker olunca, dünyaya barış getirmek istiyorum. Ben kavganın ve savaşın olmadığı bir dünyada yaşamak istiyorum. Öğretmenlerimi çok seviyorum ve tüm öğretmenlerimin Öğretmenler Günü’nü kutluyorum.”

 Ayça Müfüde Avşar:
“9 yaşındayım. Oyun oynamaktan hoşlandığım için en çok beden eğitimi dersini seviyorum. İleride başarılı bir avukat olmak istiyorum. Buradan tüm öğretmenlerimin Öğretmenler Günü’nü kutluyorum ve barış dolu, güzel bir yaşam diliyorum.”

 Simge Ayer:
“10 yaşındayım ve işlem yapmayı çok eğlenceli bulduğum için en çok matematik dersini seviyorum. Büyüyünce çocuk doktoru olmak ve hastalanan çocukları iyileştirmek istiyorum. Tüm öğretmenlerimin de Öğretmenler Günü’nü kutluyorum, hepsini çok seviyorum.”

 İsmail Özbeyit:
“9 yaşındayım. Çok eğlenceli olduğu için en çok beden eğitimi dersini seviyorum. İleride babamın mesleğini yapmak yani alüminyum doğramacı olmak istiyorum. Öğretmenlerimi çok seviyorum ve hepsinin Öğretmenler Günü’nü kutluyorum.”

 Emre Kıran:
“10 yaşındayım. Beden eğitimi dersinde çok eğleniyorum. Ancak tüm derslerimi çok seviyorum. İleride uçak mühendisi olmak ve teknolojiye uygun uçaklar üretmek istiyorum. Tüm öğretmenlerimin de Öğretmenler Günü’nü kutluyorum.”

 Zehra Keresteci:
“10 yaşındayım. İşlem yapmayı sevdiğim için en çok başarılı olduğum ve sevdiğim ders de matematik dersi. Çocukları çok seviyorum ve bu yüzden büyüyünce öğretmen olmak istiyorum. Öğretmenlerimin de hepsini çok seviyorum. Buradan Öğretmenler Günü’nü kutluyorum.”

 Devkan Cesurer:
“9 yaşındayım. En sevdiğim ders beden eğitimi dersi. Proje çizmeyi ve resim yapmayı sevdiğim için de büyüyünce mimar olmak istiyorum. Öğretmenlerimin de Öğretmenler Günü’nü kutluyorum. Hepsini çok seviyorum. İyi ki varlar.”

 Koray Özcan:
“10 yaşındayım. Tüm derslerimi çok seviyorum. Büyüyünce savcı olmak istiyorum. Kötülüklerin olmadığı, suçların işlenmediği bir dünya hayal ediyorum ve öyle bir dünyada yaşamak istiyorum. Öğretmenlerimi çok seviyorum ve Öğretmenler Günü’nü kutluyorum, hepsinin ellerinden öpüyorum.”

 Nil İlayda Çirkin:
“10 yaşındayım. Büyüyünce evsiz tüm insanlara ev yapmak için mimar olmak istiyorum. Öğretmenlerimi de çok seviyorum ve tüm öğretmenlerimin Öğretmenler Günü’nü kutluyorum. Benim hayalim insanlarla hayvanların dost olduğu bir dünyada yaşamak.”

 Raif Alpdoğan Güleç:
“10 yaşındayım. Çok eğlenceli olduğu için en çok Türkçe ve İngilizce derslerini seviyorum. Büyüyünce polis olmak ve suçluları yakalayıp, adalete teslim etmek istiyorum. Çöp olmayan, suç işlenmeyen bir dünyada yaşamak istiyorum ve buradan tüm öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü kutluyorum.”

 Nadir Keresteci:
“10 yaşındayım en sevdiğim ders Türkçe. Çocukları seviyorum ve ileride öğretmen olmak istiyorum. Tüm öğretmenlerimin Öğretmenler Günü’nü kutluyorum.”

 Ayça Çakmakoğlu:
“10 yaşındayım. İşlem yapmayı sevdiğim için en çok matematik dersini seviyorum. Büyüyünce doktor ama şef asistan olmak istiyorum. Öğretmenlerimin hepsini seviyorum ve Öğretmenler Günü’nü kutluyorum.”

 Utku Ballıer:
“9 yaşındayım. İngilizce dersini çok seviyorum. Çünkü çok eğlenceli ve çok kolay. Büyüyünce kötülüklere karşı savaşmak için asker olmak istiyorum.  Öğretmenlerime hediye alamadım ama onları çok seviyorum. Tüm öğretmenlerimin Öğretmenler Günü’nü kutluyorum.”

 Yüsra Bozkurt:
“9 yaşındayım. İşlem yapmayı çok seviyorum ve en çok matematik dersinde eğleniyorum. Çocukları da sevdiğim için büyüyünce öğretmen olmak istiyorum. Tüm öğretmenlerimin Öğretmenler Günü’nü kutluyorum. Barış içerisinde bir dünyada yaşamayı diliyorum.”

 Fatmanur Akarsu:
“10 yaşındayım. Beden eğitimi ve müzik dersini çok seviyorum. Büyüyünce moda tasarımcısı olmak ve birbirinden güzel elbiseler tasarlamak istiyorum. Onurlu, gururlu, savaşsız bir dünyada yaşamak istiyorum. Buradan tüm öğretmenlerimin de Öğretmenler Günü’nü kutluyorum.”

 Selim Emre Okan:
“10 yaşındayım. Beden eğitimi, matematik ve İngilizce derslerini çok seviyorum. Hepsinde de hem eğleniyorum hem de başarılıyım. Büyüyünce pilot, astronot ya da profesör olmak istiyorum. Temiz ve eğlenceli bir dünya istiyorum. Öğretmenlerimin de Öğretmenler Günü’nü kutluyorum.”

 İbrahim Furkan Yaygın:
“10 yaşındayım. Matematik dersini çok seviyorum. İleride gök bilimci olmak ve uzaya gitmek istiyorum. Tüm öğretmenlerimi çok seviyorum. Hepsinin Öğretmenler Günü’nü kutluyorum.”

 Seyit Ahmet Akçay:
“10 yaşındayım. En sevdiğim ders matematik dersi. İleride cami imamı olmak istiyorum, çünkü ezan okumak, dua okumayı seviyorum. Öğretmenlerimin hepsini çok seviyorum. Tüm öğretmenlerimin Öğretmenler Günü’nü candan dileklerimle kutluyorum. Ölümün olmadığı bir dünyada yaşamak istiyorum. Ölümün olmadığı tek yer ahret olduğu için de ahretin bu dünyada olmasını istiyorum.”

 Fatih Burak Turhan:
“11 yaşındayım. Tüm derslerimi seviyorum ama matematik ve İngilizce derslerinde daha çok eğleniyorum. Büyüyünce F16 pilotu olmak istiyorum çünkü uçaklara çok meraklıyım. Ölümsüz, savaşsız ve temiz bir dünyada yaşamak istiyorum. Öğretmenlerimin hepsini çok seviyorum ve tümünün Öğretmenler Günü’nü kutluyorum.”

 Ufuk Iraz Telefoncu:
“10 yaşındayım. Spor yapmayı çok sevdiğim için en sevdiğim dersimiz de beden eğitimi dersi. İleride ünlü bir basketbolcu olmak istiyorum. Annem ve babam da basketçi olduğu için bu konuda ailemden gelen bir yeteneğim olduğunu düşünüyorum. Tüm öğretmenlerimi ayrı ayrı çok seviyorum ve hepsinin Öğretmenler Günü’nü kutluyorum.”

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar