Yine gece kulübü yine kurşunlama - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Çarşamba, Aralık 6, 2023
Kıbrıs

Yine gece kulübü yine kurşunlama

Yine gece kulübü yine kurşunlama

3 KURŞUN SIKILDI… Biyax Gece Kulübü İşletmecisi Çetin Şeniz’in Boğaz’daki villası kurşunlandı. Villaya üç el ateş edildi. Kurşunlardan ikisi garaj kapısına biri de duvara denk geldi. Kurşunlamanın 6 Mart’ı 7 Mart’a bağlayan gece yapıldığı tahmin ediliyor
KAMERADAN GÖRÜLDÜ… Edinilen bilgiye göre kimsenin evde olmadığı bir saatte yapılan kurşunlama daha sonra kamera kayıtlarından fark edildi. Kurşunlamanın yapıldığı saatte beyaz bir arabanın olay yerinden uzaklaştığı da kamera görüntülerine yansıdı
Havadis-ÖZEL
Polisin Sexy Lady Gece Kulübü’ne operasyon gerçekleştirdiği dün, başka bir gece kulübünün adının karıştığı bir kurşunlama olayı da açığa çıktı. Biyax Gece Kulübü İşletmecisi Çetin Şeniz’in Boğaz’daki villasını gözetleyen kameranın kayıtlarına bakarken villanın kurşunlandığını fark etti. Şeniz’in ihbarı üzerine olay yerine giden polis geniş çaplı inceleme başlattı.
3 kurşun tespit edildi
Polisin yaptığı ilk incelemede villaya 3 el ateş edildiği ortaya çıktı. Girne Polis Müdürü Hüseyin Yeşildağlı’nın da katıldığı inceleme sırasında 2 boş kovan ile bir çekirdek olay yerinde tespit edildi.
Olay Yeri İncelemeye alındı…
Kurşunlamanın yaşandığı sokak kordona alınarak “Olay Yeri İnceleme” ekibi bölgeye çağrıldı. Kurşunlamayı yapanların ortaya çıkarılması için her küçük detay hassas bir şekilde incelemeye alındı. Kovanlar ile çekirdek balistik inceleme için alınırken bölgedeki tekerlek izleri de incelendi, binada parmak izi olup olmadığı kontrol edildi. Kamera kayıtları polis tarafından incelemeye alındı. 
Sexy Lady ile bağlantı ihtimali…
Kamera kayıtları nedeniyle 6 Mart’ı 7 Mart’a bağlayan gece yapıldığı tahmin edilen kurşunlamanın dünkü “Sexy Lady” operasyonu sırasında ele geçirilen tabanca ile bağlantılı olabileceği ihtimali üzerinde de durulduğu öğrenildi. Ele geçirilen silahların kurşunlamayla bağlantısı, yapılacak balistik inceleme sonucunda netlik kazanacak.
Arabadan ateş edildi…
Polisin olay yerindeki ilk incelemesinde garaj kapısına isabet eden kurşunlardan birinin dik birinin de yatay açıdan atıldığı tespit edildi. Bu tespitin ise kurşunların hareket halindeki bir araçtan atılmış olma ihtimalini yükseltiyor. Bu tespit de dikkatin kamera kayıtlarında görüntülenen beyaz araca yönelmesine neden oluyor.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar