Yılın gençleri seçiliyor! - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Salı, Mart 28, 2023
Magazin

Yılın gençleri seçiliyor!

DEV ORGANİZSYON 9 TEMMUZ’DA: Bu yıl 48.si düzenlenecek İskele Belediyesi Festivali kapsamında 9 Temmuz gecesi Havadis Gazetesi işbirliği  ve Bülent Günkut organizasyonuyla 33. Gençlik yarışması düzenlenecek

Bu yıl 48.si düzenlenecek olan İskele Belediyesi Festivali kapsamında yılın genç kızı ve genç erkeği yarışması 9 Temmuz gecesi düzenlenecek.

Gazeteniz Havadis iş birliği ile muhteşem bir organizasyonla gerçekleşecek olan gecede 2016 yılının genç kızı ve genç erkeği seçilecek.


Yarışmada birinci olan genç ve erkeğe Bin’er TL ödül verilecek.

48. Geleneksel İskele Festivali Yılın Genç Kızı ve Genç Erkeği Yarışması organizatörü Bülent Günkut da yarışma hakkında bilgi verirken Günkut, bu yıl 33’incisi düzenlenecek olan yarışmaya 13-19 yaşları arasında genç kız ve genç erkeklerin katılabileceğini belirtti.

Yarışmaya katılmak isteyen gençler 9 Temmuz, Cumartesi günü saat 18:00’da İskele Festival Gösteri Merkezi’nde hazır bulunmaları gerektiğini de belirten Günkut bilgi ve başvurular için [email protected] ya da [email protected]’dan ulaşabileceklerini belirtti.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar