Magazin

Yıldızlı geceler sonbahara taşıyor


 

 

ÜNLÜLER GİRNE SAHNESİNDEN EKSİLMEYECEK:

Yaz sezonunu eylüle taşımak için dolu dolu bir program hazırlayan Kaya Palazzo Hotel ve Sky Kyrenia’da, Ozan Doğulu, Kerimcan Durmaz, Aşkın Nur Yengi, Merve Özbey ile Erdem Kınay konserleri yaşanacak

 

Girne’deki Kaya Palazzo Hotel ve bünyesinde faaliyet gösteren Sky Kyrenia okulların açılmasından önceki son fırsatları değerlendirmek isteyenler için dolu dolu bir eylül programı hazırladı.

Otel bünyesindeki Sky Kyrenia 7 Eylül gecesi ünlü müzisyen ve prodüktör Ozan Doğulu’nun hareketli şarkılarıyla, 12 Eylül Çarşamba gecesi Kerimcan Durmaz konseriyle ve 15 Eylül Cumartesi gecesi Merve Özbey ile Erdem Kınay’ın performanslarıyla coşacak. Eylül ortasına kadar hız kesmeyecek olan mekanda Türkiye’nin ünlü sanatçılarıyla eğlencenin tadı bir başka çıkacak.

Kaya Palazzo Hotel de konuklara özel coşkulu gecelerden geri kalmamak için Aşkın Nur Yengi ile anlaştı. Türkiye’nin ünlü sanatçısı Aşkın Nur Yengi 15 Eylül Cumartesi gecesi otelin sahnesine taht kurarak birbirinden güzel şarkılarını seslendirecek. Yazı coşku dolu bir şekilde uğurlayacak olan otel anlayacağınız zengin sanatçı programıyla dikkatleri bol bol üzerine çekecek.

 Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı