Yıldızlar Girne gecelerinde… - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cumartesi, Nisan 13, 2024
KıbrısMagazin

Yıldızlar Girne gecelerinde…

YAZ EĞLENCESİNE KAPILDILAR:

Girne’deki Cage Club’ın yaz eğlencelerinde Haim Revivo, Valbuena, Mehmet Erdem, Akon, Arash, Oktay Kaynarca, Zühal Topal, Sergen Yalçın, Cem Belevi ve Şafak Sezer gibi ünlüler dikkat çekti


 

Port Cratos bünyesinde hizmet veren Cage Club, dünya starlarını misafir etmenin gururunu da yaşatıyor. Tüm sezon boyunca birbirinden ünlü isimleri ağırlayan Cage Wonderland, her geçen sezon adadaki eğlence çıtasını daha da yükseltiyor.

Bir dönem Fenerbahçe forması ile attığı gollerle bilinen Haim Revivo ile şu anda sarı-lacivertli formayı giyen Valbuena, Türkiye’nin önemli sanatçılarından Mehmet Erdem, dünyaca ünlü Amerikanlı sanatçı Akon ve son olarak da İranlı şarkıcı Arash, Cage Club’da eğlenmeyi tercih etti.

Türkiye’nin önemli ses sanatçılarından Cengiz Kurtoğlu’nun yine sanatçı oğlu Aydın Kurtoğlu, ünlü dizi oyuncusu Oktay Kaynarca, televizyon programcısı Zühal Topal, futbolcu Sergen Yalçın, sanatçı Cem Belevi, oyuncu Şafak Sezer ve birçok ünlü isim yaz ayında Cage Club’ın eşsiz ambiyansında eğlenenler arasında dikkati çekti.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar