Yenikent İndirim Şöleni’yle şenlendi - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Salı, Nisan 16, 2024
Kıbrıs

Yenikent İndirim Şöleni’yle şenlendi

????????????????????????????????????

Her yıl belirli tarihlerde Yenikent esnafı tarafından düzenlenen Yenikent İndirim Şöleni dün yapıldı.  Şenlik hem bölge esnafını hem de tüketicileri memnun etti

Nadire BAHADİ

Gönyeli Yenikent esnafı tarafından düzenlenen indirim şöleni bu yıl 2-3 Eylül tarihleri arasında gerçekleşti. 10.00-22.00 saatleri arasında Yenikent Belediye Bulvarı’nda düzenlenen indirim şöleninden esnaf ve vatandaş memnun kaldı. Sezon sonu ve bayram öncesine denk gelen indirim şöleni sayesinde vatandaş yüzde 70’e varan indirimlerle uygun fiyatlardan yararlanma fırsatı yakalarken, esnafın durgun olan işleri canlandı, stoklar tükendi.

İndirimlerin yanı sıra vatandaşlara eğlence sunuldu

Şölen’de gün boyu 12D sinema, trambolin, zıp zıp, maskotlar, DJ’ler, yiyecek içecek stantları da yer aldı. Şölenin ilk gününde saat 20.00’de Arman Ratip Piyano dinletisi sunarken, saat 21.00’de Grup Frekans konseri yer aldı. Şölen dün 21.00’de başlayan Nafiz Dölek konseri ile sona erdi.


Esnaf ne dedi?

Çiğdem Özsoy: 2 gün boyunca devam eden indirim şölenin ikinci günü ilk güne göre daha yoğun ve hareketli geçti. Hafta sonuna denk gelmesinin avantajını yaşadık. Halk indirimden, biz de halkın ilgisinden memnun kaldık. İleriki dönemlerde şölenlerimizin artarak ve zenginleşerek devam etmesini ümit ediyoruz.

Havva Yazıcı: Sezon sonu ve bayrama öncesine denk gelmesi nedeni ile halkın ilgisi yoğun oldu. Şölenden hem esnaf hem de vatandaş oldukça memnun. Bu tür etkinliklerin düzenli aralıklarla tekrarlanmasını istiyoruz. Esnaf ve vatandaşa yarar sağladığını düşünüyorum.

Yağmur Akçabat: İki gün boyunca devam eden indirim şöleni oldukça yoğun geçti. Sezon sonu olması nedeni ile uygulanan yüzde 70’lere varan indirimlerden vatandaş bayram öncesinde yararlanma fırsatı buldu. Hem esnaf hemde vatandaş için güzel bir fırsat oldu. Şenliğin ileriki dönemlerde de zenginleşerek devam etmesini ümit ediyoruz.

Menekşe Mercanhan: Geçtiğimiz dönem 1 gün olan indirim şöleni süresinin bu yıl 2 güne çıkarılması esnaf ve vatandaş için faydalı oldu. Şölen sayesinde cadde üzerinde hareketlilik yaşanırken, bölgede faaliyet gösteren tüm işletmeler bundan yararlandı. İndirim şöleni vatandaş için de bayram öncesinde güzel bir fırsata dönüştü.

Alexandra Scientee: İndirim şöleni düzenlenmesi vatandaş ve esnaf için güzel bir etkinlik oldu. Bayram öncesinde vatandaş ürünlere uygulanan indirimlerden yararlanırken, aynı zamanda güzel vakit geçirme fırsatı yakaladı. Bu tür etkinliklerin belirli dönemlerde devam etmesini istiyoruz.

şölen (1) şölen (3)

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar