FutbolSpor

Yenicami’de Aminou şoku


SEZONU KAPATABİLİR:

Yenicami’nin Kıbrıs Kupası çeyrek final 2.maçında Baf Ülkü Yurdu karşılaşmasında sakatlanan Aminou’nun sakatlığının ciddi olabileceği belirtilirken, böyle bir durum karşında sezonu kapatma ihtimali üzerinde duruluyor

Yenicami’nin Kıbrıs Kupası çeyrek final 2.maçında Baf Ülkü Yurdu karşılaşmasında sakatlanan başarılı futbolcusu Aminou Mohammed Ibrahim’in sezonu kapatabileceği belirtildi.

Karşılaşmanın 64.dakikasında sakatlanarak oyundan çıkan Yenicami futbolcusu Aminou’nun ilk belirlemelere göre çapraz bağlarının kopmuş olabileceği ancak kararın bugün hastanede çekilecek olan MRI sonrasında netlik kazanacağı ifade edildi. Aminou’nun sakatlığının ciddi olabileceği belirtilirken, böyle bir durum karşında sezonu kapatma ihtimali üzerinde duruluyor.

Siyah-beyazlılarda 23.haftada Doğan Türk Birliği maçının 38.dakikasında sakatlanarak oyundan çıkan Hüseyin Sadıklar’ın da sakatlığının sürdüğü ve bu hafta oynanacak Baf Ülkü Yurdu maçında takımını yalnız bırakacağı öğrenildi. Sadıklar’ın bir sonraki haftaya yetiştirilmesi için sağlık ekibinin tedaviye devam ettiği belirtildi.

Sercan ve Tahsin de bu hafta yok

23.haftada oynanan Yenicami-Doğan Türk Birliği maçında Girne ekibinde 47.dakikada sakatlanarak oyundan çıkan Sercan Demirman’ın da sakatlığı devam ediyor. Sercan bu hafta takımını Lefke deplasmanında yalnız bırakacak.
Yenicami ile Baf Ülkü Yurdu arasında oynanan Kıbrıs Kupası çeyrek final 2.maçında sakatlanan Baf Ülkü Yurdu futbolcusu Tahsin Denizsever de bu hafta takımını Yenicami maçındaki kadrosunda yer alamayacak.

Lefkoşa Atatürk Stadı’ni incelediler

23.haftada oynanan Yenicami-Doğan Türk Birliği ve Yenicami ile Baf Ülkü arasındaki Kıbrıs Kupası çeyrek final 2.maçında yaşanan sakatlıklar takımlarda büyük üzüntü yaratırken, maçların Lefkoşa Atatürk Stadı’nda olması bazı endişeleri de beraberinde getirdi.
Takımların saha zemininden şikayet etmesi sonrasında Spor Dairesi Müdürü Alkan Değirmencioğlu ve KTFF MHK yöneticileri dün Lefkoşa Atatürk Stadı’nın zeminini incelediler. Yapılan değerlendirmeler sonrasında zeminde ve çimlerde futbol adına olumsuz bir durum olmadığı ve yaşanan sakatlıkların zeminle ilgili olmadığı belirtildi.Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı