FutbolSpor

Yenicami’de “Altın” kriziYenicami yönetimi oyuncularla birebir görüşmeler yaptı. Oyunculardan indirim talep eden yönetim Mehmet Altın ile anlaşamadı. Altın indirim değil artış talep etti ve MTG’den önemli bir teklif aldığını bildirdi. Yenicami teknik heyet ve yönetimi ise akademiden yetişen 24 yaşındaki oyuncuyu takımda tutmak istiyor.
Süper Lig’in siyah-beyazlı kulübü Yenicami’de Ali Vehid’in yeniden başkan seçilmesinin ardından oyuncularla görüşmeler gerçekleltirildi. Siyah-beyazlı yönetim oyunculardan geçen seneki ücretlerinde yüzde 20 indirim talep ederek birer birer anlaşma sağlarken, akademiden yetişen takımın yıldızlarından Mehmet Altın yönetime farklı bir teklifle geldi ve anlaşma sağlanamadı.Mehmet Altın’ın yönetime indirimden ziyade, geçen yılki ücretinin de üzerinde bir fiyat talep ettiğini söylemesi anlaşmayı zora soktu.

Yenicami teknik heyet ve yönetimi, geçtiğimiz sezonun 2 kupa ile kapatılmasında önemli pay sahibi oyunculardan olan Mehmet Altın’ı takımda tutmak istiyor. Yönetimle görüşmeye babası ile giden oyuncuyu yeni sezonda da kadroda tutmak için yeniden görüşecek olan Yenicami’ye başka bir kulüpten henüz resmi teklif gelmedi.  Oyuncunun Yenicamili yöneticilere MTG’den önemli bir teklif aldığını ve gelecek planlamasını da bu teklif üzerine yapma arzusunda olduğunu söylediğini öğrenildi.

Yenicami yöneticileri ile Mehmet Altın arasındaki görüşmeler önümüzdeki günlerde devam edecek.

Başa dön tuşu