Spor

Yenicami ve Mormenekşe Disiplin Kurulu’na sevk edildi


 

FİNALDE OLAYLAR ÇIKMIŞTI:
KTFF Yönetim Kurulu, Yenicami ile Mormenekşe takımları arasında oynanan Pepsi Kıbrıs Kupası final karşılaşması sırasında her iki takım taraftarlarının neden olduğu saha olaylarından dolayı, Yenicami ve Mormenekşe takımlarının Disiplin Kurulu’na sevk edilmesine karar verdi 

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, dün yaptığı toplantıda Disiplin Kurulu’na sevk edilen kulüpleri açıkladı.
KTFF resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:
3 Mayıs 2015 tarihinde Yenicami-Mormenekşe takımları arasında oynanan Pepsi Kıbrıs Kupası final karşılaşması sırasında her iki takım Yenicami ve Mormenekşe taraftarlarının neden olduğu saha olaylarından dolayı, Yenicami ve Mormenekşe takımlarının Disiplin Kurulu’na sevk edilmelerine karar verilmiştir. 
6 Mayıs 2015 tarihinde Yalova -Göçmenköy takımları arasında oynanan K-Pet 1. Lig Play-Off Grubu karşılaşması sırasında her iki takım Yalova ve Göçmenköy taraftarlarının neden olduğu saha olaylarından dolayı, Yalova ve Göçmenköy takımlarının Disiplin Kurulu’na sevk edilmelerine karar verilmiştir. 
Yukarıda adları geçen ilgili kulüplerin yazılı savunmalarını Disiplin Kurulu’na en geç, 15 Mayıs Cuma günü, saat 15.00’e kadar ulaştırmaları gerekmektedir. Ulaştırmamaları halinde ise, Disiplin Talimatının 68. maddesine istinaden kendilerine tanınan  “savunma hakkı”ndan vazgeçmiş sayılacaklardır.Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı