Yeni imajı ile sahnedeydi

17 Ekim 2013 Perşembe | 13:22
Kıbrıs Town Houses

Merit Park Hotel, Kurban Bayramı’nın birinci günü ünlü şarkıcı Gülben Ergen’i konuk etti. Kıbrıs’ta sahne almayı çok sevdiğini belirten Ergen, konuklarının bayramını kutladıktan sonra konserine başladı.

Bayram için özel hazırlattığı gri tonlardaki mini elbisesiyle sahneye çıkan Ergen, 11 kilo verdiğini ve çok mutlu olduğunu söyledi. “Aç kalmadan 11 kilo verdim. Tebrikleri kabul edebilirim” dedi. Ergen, sahneye dans etmeleri için çağırdığı iki kadın konuğuyla da kilo sohbeti yaptı.
Bayrama özel hazırladığı repertuarında sevilen parçalarını seslendiren ve birçok parçasını konuklarıyla birlikte hep bir ağızdan söyleyen Ergen, çocuklarını babalarıyla bırakarak Kıbrıs’a geldiğini belirtti. “Çocuklarım babalarının yanında. Yarın sabah dönüp onları alacağım. Siz sormadan ben söyleyeyim” dedi.
Konuklarının bayramını kutlayan Gülben Ergen, bu özel günlerin herkese şans getirmesini diledi. Ergen, şarkılarına hep bir ağızdan eşlik eden konuklarıyla hatıra fotoğrafı da çektirmeyi de ihmal etmedi.

Arabulucu olmak istedi
Konserine iyi bayramlar dileğiyle başlayan Gülben Ergen sanatçı dostlarına mesaj verdi. Ergen, “Bayramlar sevgi, barış ve dostluk kaynaşmasıdır. Elimde imkan olsaydı  bu bayramda çok saygı duyduğum iki büyük starı Ajda Pakkan ve Bülent Ersoy’u barıştırmak isterdim. Maalesef öyle bir imkanım olmadı” dedi.