Spor

YDÜ, Dabovic ‘e kavuşuyor


YARIN AKŞAM KKTC’DE: Son Avrupa Şampiyonası’nın en değerli oyuncusu olan Sırp yıldızı Ana Dabovic bu akşam saat 18.30’da KKTC’ye gelecek. Dabovic  sağlık kontrolünden geçtikten sonra takımla birlikte Erciyes Cup’a katılacak

BONE, THOMAS VE HAYES TANITILDI:YDÜ’nün WNBA transferleri Alyssa Thomas, Kelsey Bone ve Tiffany Hayes, bugün Yakın Doğu Üniversitesi RA 25 Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirilen basın toplantısı ile basına tanıtıldı

Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol takımı, ABD’li yıldızlarına kavuştuktan sonra yarın Sırp yıldızı Ana Dabovic’i, KKTC’ye getiriyor.
Amerika Kadın Basketbol Ligi’nin sona ermesinin ardından bir haftalık tatil yapan Kelsey Bone, Tiffany Hayes ve Alyssa Thomas’ı önceki akşam KKTC’ye getiren Yakın Doğu Üniversitesi bir başka yıldızı son Avrupa Şampiyonası’nın en değerli oyuncusu seçilen Sırbistan’lı Ana Dabovic yarın saat 18.30’da KKTC’ye getiriyor.
Ana Dabovic yarın KKTC’ye geldikten sonra   YDÜ Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçtikten sonra takımla birlikte Kayseri’de Abdullah Gül Üniversitesi’nin düzenleyeceği turnuvada Yakın Doğu Üniversitesi takımında yer alacak.

ABD’liler basına tanıtıldı
Yakın Doğu Üniversitesi’nin WNBA transferleri ABD’li Kelsey Bone, Tıffany Hayes ve Alyssa Thomas bugün basına tanıtıldı.
Alyssa Thomas, Kelsey Bone ve Tiffany Hayes, bugünYakın Doğu Üniversitesi RA 25 Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirilen basın toplantısında ulusal medya ile buluştu.
Basın toplantısının ardından, Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol takımı basına açık olarak idman gerçekleştirdi.

***
Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı