Magazin

Yaz coşkusuna geri sayım


GİRNE’DE SEZON AÇILIYOR:

Girne’nin uğrak mekânı Coco Bongo Island, sezon açılışını 24 Mayıs Cuma gecesi yapıyor. Mekanda sezon boyunca DJ Raymundo, Doğuş Çabakçor, DJ Sava ve güzeller güzeli Carine, Fikri Karayel gibi isimler sahne alacak 

Girne’nin gözde mekânı Coco Bongo Island, 24 Mayıs Cuma gecesi kapılarını eğlence severler için yeniden ve yenilenen yüzü ile açıyor. Geçtiğimiz sezon adından çok söz ettiren mekânlar arasında yer alan Coco Bongo Island, bu yıl da yenilenen eşsiz mimarisiyle eğlence sektörüne yön verecek.
Cratos Premium Hotel bünyesinde bulunan Coco Bongo Island sezon boyunca aerial dans show, şampanya ikramları, özel şovları ve adanın en iyi DJ performansları ile bu yaza da damgasını vuracak. “Seasons of the Phoenix” sloganı ile benzersiz ambiyansı ve yenilenen konsepti ile adeta küllerinden yeniden doğarak herkesi kendine hayran bırakacak.

Adanın en iyi DJ’lerinden Doğuş Kılıç, Jumilian Kidz (Görkem Dereli) ve Can Sezgin açılışa özel hazırladıkları en iyi setleri ile dinleyicilerine müzik şöleni yaşatmak için sabırsızlanırken, Coco Bongo Island, misafirleri için özel şovlar ve sürpriz detaylarla geceyi daha da görkemli ve özel kılmayı planlıyor. Coco Bongo Island, denizin üzerinde lounge keyfi, damağınıza layık eşsiz füzyon lezzetleri ve buz gibi deniz suyu jakuzileri ile yaz boyunca haftanın altı günü eğlence hayatının nabzını tutmaya devam edecek.

Mekanda yaz eğlenceleri boyunca DJ’i Ekko, Amsterdam’dan DJ Raymundo, Türkiye’den Doğuş Çabakçor, DJ Sava ve güzeller güzeli Carine, ülkemizden Fikri Karayel çok sayıda isim coşkuya yön verecek.Başa dön tuşu