‘Yarın temeli atıyor musunuz Sayın Bakan?’ - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Perşembe, Şubat 29, 2024
KıbrısManşet

‘Yarın temeli atıyor musunuz Sayın Bakan?’

kudret-özersay

Halkın Partisi Genel Başkanı Kudret Özersay sosyal medyadan gündem yaratacak bir paylaşımda bulundu.

Özersay, Ulaştırma Bakanı Kemal Dürüst’ün yaklaşık iki ay önce Değirmenlik-Girne yolunun çift şeritli olması için Eylül ayı içerisinde temel atılacağı açıklamasını gündeme getirdi. Özersay,  Kemal Dürüst’e “BİR GÜNÜNÜZ KALDI!” diyerek şu soruları sordu:

1-Hem Bakanlık hem de Belediye açıklama yapıyor AMA HİÇBİRİ asıl soruya yanıt vermiyor: “orada Bakan’ın mandırası (kibarca ağılı) var mı, yok mu?”
Hiçbiri “yoktur” diyemiyor, hatta bu noktayı ağzına bile almıyor!
Neden?
Çünkü oradaki mandıralardan biri Kemal beye ait de ondan. Onca kelam edip bunu neden söylemiyor ve gizlemeye çalışıyorsunuz? Bilinmesini istemiyorsunuz da ondan.


2- Kamuoyuna adeta masal okurken, sadece Bakan’a ait mandra konusunda değil, gelen eleştiride adı geçen Dağ Yolu konusunda da bir kelam etmiyorsunuz!

3-O halde biz size Dağ Yolu konusunda bir hatırlatma yapıp bir soru soralım: 13 Ağustos’taki sözlerinizi hatırlıyor musunuz sayın Bakan? Ne mi demiştiniz? “Girne-Dağyolu’nun çift şeritli yol olarak yenilenmesi projesinin ihalesi tamamlanarak, ihaleyi alan firma EYLÜL AYI İÇERİSİNDE TEMEL ATACAK”.

Eylül ayının bitmesine bir gün kaldı.
Yarın temeli atıyor musunuz Sayın Bakan?

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar