Yardım için tek yürek oldular - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Pazar, Mart 3, 2024

Yardım için tek yürek oldular

Festival kapsamında Golden Tulip Otel’de Recep Aktuğ şarkılarıyla geceye katılanları mest etti. Gecede onur konuğu olarak Cihan Ünal da sahne aldı

Güzelliğin bir bütün olduğunu vurgulayan festivalin tüm etkinlikleri de bu felsefeyle gerçekleşiyor.
Ece Emin Beauty Fest'in açılış gecesi “Kalpte Güzellik” sloganıyla, geçtiğimiz akşam Golden Tulip Hotel'de Recep Aktuğ konseri ile gerçekleşti. Geceye oldukça yoğun ilgi gösteren ülkemiz insanı sosyal sorumluluk adına gecede buluştu. Gecede ayrıca dans gösterisi de gerçekleşti.


Cihan Ünal'ın da onur konuğu olarak yer aldığı geceye milletvekilleri ve birçok üst düzey yetkili de katıldı. Geceye katkı koyanlara da teşekkür plaketi takdim edildi. Katkılarından dolayı Engin Yeşilada’ya plaket verildi.

21 Nisan’da sona erecek olan festivalde Ece Emin Wellness&Beauty Club'da farklı etkinlikler de yapılacak.  Festival kapsamında, alanında uzman kişilerin katılacağı seminerler 21 Nisan tarihinde yine Golden Tulip Hotel'de gerçekleşecek. “Dilde Güzellik” sloganıyla etkili konuşma ve diksiyon uzmanı Aylin Özmenek, “Ruhta Güzellik” sloganıyla klinik psikolog-kognitif ve davranış terapisti Selen Üstüner, “Davranışta Güzellik” sloganıyla kişisel marka ve imaj danışmanı Rüzgar Mira Okan, “Bedende Güzellik” sloganıyla İngiltere'de yaşayan Kıbrıslı Türk modacı Mustafa Aslantürk, güzellik uzmanı Ece Emin ve diyetisyen Şebnem Taşkıran seminerleriyle organizasyonda yer alacaklar.

Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı ile Ece Emin Wellness&Beauty Club Direktörü Ece Emin düzenlenecek festival dolayısıyla protokol imzaladı. Bu protokol kapsamında festival çerçevesinde yapılacak konser ve seminerlerin geliri Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı'na bağışlanacak.

FELLAHOĞLU DA GECEYE KATILMIŞTI… Lefkoşa Türk Belediyesi Başkanı Kadri Fellahoğlu da geceye katılanlardan oldu

ŞARKILARINI BELEDİYE ORKASTRASI EŞLİĞİNDE SÖYLEDİ… Recep Aktuğ’a konserinde Lefkoşa Belediye Orkestrası eşlik etti

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar