FutbolSpor

Yalova’ya profesyonel destekSüper Lig’in yeni ekiplerinden Yalova’nın sportif direktörü, Türkiye’de Galatasaray başta olmak üzere birçok üst düzey takımda forma giyen İbrahim Yavuz oldu

SELÇUK AKIN VASITASIYLA:

Yalova Eş Başkanı Selçuk Akın’ın vasıtasıyla başkan Tahsin Mertekçi ile görüşen İbrahim Yavuz, Yalova’nın yabancı transferlerinde danışmanlık yapacak. Türkiye’nin ünlü menajeri Erk Toros’un ortaklarından da olan İbrahim Yavuz, Türkiye’de birçok önemli transfere de imza attı
 

“YABANCI TRANSFERDE DANIŞMANLIK YAPACAĞIM”:

Havadis’e konuşan Yavuz, Yalova Eş Başkanı Selçuk Akın’ın çok sevdiği bir abisi olduğuna değindi. Selçuk Akın ile yaptıkları görüşmede bu görevi gönüllü olarak üstleneceğinin sözünü verdiğini söyleyen İbrahim Yavuz, “Yalova’nın yabancı transferlerinde kulübe destek vereceğim” dediGALATASARAY FORMASI DA GİYDİ:

Futbolculuk kariyeri de parlak olan İbrahim Yavuz, Galatasaray, Adanaspor, Kayserispor ve Ankaragücü gibi takımlarda forma giydi. 83 kez Türkiye alt yaş gruplarında milli takım forması da giyen İbrahim Yavuz, Türkiye profesyonel liglerinde toplam 293 resmi lig maçında oynadı

Süper Lig’in yeni ekiplerinden Yalova’nın sportif direktörü, Türkiye’de Galatasaray başta olmak üzere birçok üst düzey takımda forma giyen İbrahim Yavuz oldu.

Yalova Eş Başkanı Selçuk Akın’ın vasıtasıyla başkan Tahsin Mertekçi ile görüşen İbrahim Yavuz, Yalova’nın yabancı transferlerinde danışmanlık yapacak. Türkiye’nin ünlü menajeri Erk Toros’un ortaklarından da olan İbrahim Yavuz, Türkiye’de birçok önemli transfere de imza attı.

“Yabancı transferde danışmanlık yapacağım”

Havadis’e konuşan İbrahim Yavuz, Yalova Eş Başkanı Selçuk Akın’ın çok sevdiği bir abisi olduğuna değindi. Selçuk Akın ile yaptıkları görüşmede bu görevi gönüllü olarak üstleneceğinin sözünü verdiğini söyleyen İbrahim Yavuz, “Selçuk başkanımız Yalova’nın sportif direktörlüğünü üstlenmemi söyledi. Ben de kendisini geri çeviremezdim çünkü kendisi bizim için çok kıymetlidir. Yalova’nın yabancı transferlerinde kulübe destek vereceğim” ifadelerini kullandı.

Galatasaray forması da giydi

Futbolculuk kariyeri de parlak olan ve sol bek mevkisinde oynayan İbrahim Yavuz, Gaziosmanpaşa altyapısında yetişti. Sırasıyla Adanaspor, Galatasaray, Kayserispor, Ankaragücü, Diyarbakırspor, Mardinspor, Boluspor, Kayseri Erciyesspor, Tavşanlı Linyitspor ve Şanlıurfaspor formaları da giyen İbrahim Yavuz, futbolu İstanbul Güngörenspor’da bıraktı.

83 kez Türkiye alt yaş gruplarında milli takım forması da giyen İbrahim Yavuz, Türkiye profesyonel liglerinde 76’sı Süper Lig olmak üzere 293 resmi lig müsabakasında oynadı.

Başa dön tuşu