FutbolSpor

Yalova hem çalışıyor hem transfer yapıyorSüper Lig ekiplerinden Yalova’nın İzmit-Kartepe’deki  kamp çalışmaları devam ederken yönetim de boş durmayarak transfer çalışmalarını sürdürüyor

YALOVA’YA İNGİLİZ GELİYOR:

Sarı lacivertliler, GAÜ Çetinkaya’dan Azat’a karşılık tecrübeli stoper oyuncu Serkan Önet’i dün kadrosuna katarken Küçük Kaymaklı’dan da bir başka savunma oyuncusu Çağlar Toklu’yu kiraladı. Yalova’da öte yandan Başkan Tahsin Mertekçi’nin büyük bir titizlikle sürdürdüğü yabancı transferde İngiliz bir futbolcu bugün kampa katılacak
Süper Lig ekiplerinden Yalova’nın İzmit-Kartepe’deki kamp çalışmaları devam ederken yönetim de boş durmayarak transfer çalışmalarını sürdürüyor.Sarı lacivertliler GAÜ Çetinkaya’dan Azat’a karşılık tecrübeli stoper oyuncu Serkan Önet’i dün kadrosuna katarken Küçük Kaymaklı’dan da bir başka savunma oyuncusu Çağlar Toklu’yu  kiraladı.

Kampa İngiliz geliyor

Yalova’nın dün kadrosuna kattığı iki yerli oyuncu kamp sonrasında takıma katılacakken Kartepe’de devam eden kamp çalışmasına ise bir İngiliz futbolcu dahil edilecek.

Yönetimin uzun süredir görüşme gerçekleştirdiği İngiliz futbolcu sonunda ikna edildi ve denemeye alınacak futbolcunun bugün İngiltere’den gelerek kampa katılması bekleniyor.

İngiliz futbolcunun ikna edilmesinde büyük çaba harcayan Yalova Kulüp başkanı Tahsin Mertekçi de bugün Yalova’nın kampına gidecek.

 

Yalova, taktik çalışıyor

Süper Lig’in başlamasına kısa bir süre kala ligin yeni ekibi Yalova’nın İzmit-Kartepe’deki kamp çalışmaları da yoğun bir şekilde devam ediyor.

Kampın ilk üç gününde sürat ve dayanıklılık ağırlıklı çalışan sarı-lacivertliler, dördüncü gün ise taktik çalışmaları ile günü tamamladı.

Yalova Teknik Direktörleri Derviş Kolcu ve Kemal Yürekli, antrenman sırasında futbolcular ile bire bir saha içerisinde durmaları gereken yerler konusunda uyarılarda bulunuyor.

Günde çift idman yapan futbolcularda her geçen gün yorgunluk belirtileri de artarken, Kolcu boş zamanlarda futbolculara dinlenmeleri konusunda uyarılarda bulundu.

Teknik adamlar kampın son günlerine yaklaşırken, sistem ve kanat varyasyonları üzerinde yoğun uğraşlar veriyor.

Dün yapılan idmanda takım ikiye ayrılarak çift kale maç yaptı.

Teknik adamlar Kolcu ve Yürekli’nin karşılıklı olarak yer aldığı maçta, yapılan yanlışlar durdurularak oyunculara tek tek anlatıldı.

Başa dön tuşu