Spor

‘Ya yedek kulübesi ya da Türkiye’

Manchester United ile bir yıl daha kontratı bulunan Van Persie, menajeri Kees Vos ile Perşembe günü bir araya geldi. Menajerinin kulüple yaptığı görüşme sonrası Van Persie'ye verdiği cevap, "Ya 1 sene daha yedek kalırsın ya da Türkiye'ye gidersin" şeklinde oldu.
Teknik direktör Louis Van Gaal, yıldız oyuncu ile haftaya bir görüşme yapıp ondan gelecek sezon için beklentisinin neler olduğunu açıklayacak. 'Van Persie'nin geleceği hakkında ne düşünüyorsun' sorusuna Van Gaal, "Bu konuda biraz beklemeniz gerekiyor. Oyuncumla henüz konuşmadım" cevabını vermişti.
Van Persie'nin Manchester United ile haftada 220 Bin Pound olmak üzere bir sene kontratı bulunuyor. Türkiye'den kendisine yapılan transfer tekliflerine sessiz kalan Hollandalı futbolcunun, hocası ile yapacağı son toplantıdan sonra kararını vermesi bekleniyor.
Van Gaal, geçen hafta Falcao'ya takımda yer verirken, yedek kalan Van Persie ikinci yarıda oyuna dahil oldu. Pazar günü deplasmanda oynayacakları Hull City maçında sakatlığı geçen Wayne Rooney ilk 11'de forma giyecek. Van Persie ve Falcao'nun yedekler arasında yer alması bekleniyor. (Fanatik)

Daha Fazla Gösterİlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Kapalı